Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit tegyek hogy olyan alakom...

Mit tegyek hogy olyan alakom legyen mint Palvin Barbinak, Cansu Dere-nek vagy Ximena Duque-nak? Hogyan fogyhatnék le? Pilates-ezzek vagy inkább fussak, sportoljak? Tudtok jó fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Szoktam futni, mivel Selma Ergec azt nyilatkozta, attól olyan szép vékony. Nekem viszont inkább izmos a lábam, mint vékony. Én szeretnék ezekre a nőkre hasonlítani, nem pedig egy sportemberre! Mit tegyek?

2014. szept. 11. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted a pilates nem sport?

Amúgy a modellek nagy része azért vékony, mert éheztetik magukat, ha sportolnának akkor lehetne látni rajtuk az izmot, illetve nem lennének kórosan soványak.

2014. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%

Én ismerek egy modellt. Sikeres meg minden, de azért mert a stúdiónál folyton mérik őket és hiába, hogy nagyon vékony, mindig azt mondják neki, hogy még fogynia kell (kicsit duci volt, de lefogyott a modellkedés miatt).

Alig eszik egész nap, minden nap fut, edz stb (az edzéstől vastagabb lett a dereka egy néhány centivel, és amikor megmérték, mondták neki, hogy le kell fogynia). Szerintem ezt a példát nem kéne követned.

A másik. Egyszer olvastam egy cikket, hogy egy Victoria Secret-es modell-nek miből áll a napja. Fotózás előtt 3-4 nappal már nem is eszik, csak vizet iszik, a fotózás napján pedig vizet sem.

Rokonom egy sportemberrel (modell) dolgozik, és még egy sportember sem eszik semmit a fotózás napján. Így nem puffadnak fel, lapos lesz a hasuk, vékonyabbnak tűnnek.

Ne akard ezt követni! Nem leszel attól kevésbé nő, hogy nem vagy egy Palvin Barbi...

2014. szept. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Először is, Palvin Babi nem vékony...vagy legalábbis nincs már modell alkata, csak annyira híres, hogy ő már megteheti. Ha pl. Cara Delevingne hízna 10 kg-t akkor is sikeres modell lenne. Az utolsónak pedig igaza van, a modelleket állandóan mérik, nagyon figyelniük kell a méreteikre. Elvileg a futas a legjobb szalkasító, de fontos, hogy egészségesen étkezz. Min. fuss 30-40 percet és próbálj meg sokszor keveset enni, nekem talan az a legnehezebb, de egy ido utan hozza szoksz! Szep lassan kezdd el magad hozzaszoktatni az egészségesebb ételekhez. Sok sikert!:)
2014. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!