Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így találkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így találkozzak vele, megcsókoljam?

Figyelt kérdés

A barátom külföldön tartózkidott munka miatt egy hóbapig külföldön. Szörnyű volz ,mert beszèlni is alig tudtunk egymással,mivel ott nem. Agyon volt btet.

Tehát már iszonyatosqn hiányzunk egymásnak. A napokban fog hazaèrni.

Viszobt megtudtam,h mát harom napja hányás,hasmenèstől szenved.

Ezer százalèknak tartom,hogy el fogom kapni.

Nem lenne gond,ha nem járnèk addig egyetemre ès nem dolgozbèk.

De sajnos hiányoznom se lehe majd bizo yos gyakorla tokról ès nagyons sok munkát is bevállaltam erre a hónapra.

Mèrlegelnem kell,hogy aznap egyáltalán találkozzak e vele mikor hazaèr szegènykèm vagy legyek gonosz ès csak három nègy nap után látogassam e meg.

Ti mit tennètek?

Ha csókolózok vele,ágybabújunk tuti hogy elkapom,nem?

Tudom nem ez a világ legnagyobb problèmája..



2016. szept. 16. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

1. csak az betegszik meg, akinek sz..r gyenge az immunrendszere

2. az nem gonoszság, ha megmondod neki, hogy addig nem találkoztok míg fel nem épül, mert nem szeretnéd elkapni

3. ha félsz, hogy elkapod, akkor meg miért vagy ennyire határozatlan, hogy megcsókold-e vagy sem? ezt eleve tudnod kellene

4. fertőző egyáltalán a betegsége? vagy csak szimplán elkapott valamit és attól ilyen beteg?

2016. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem igen,találkozz vele.Hátha jobban van már.Én nem bírnám ki hogy ne lássam a párom azonnal,pláne ha beteg.Semmilyen hasmenés és hányás nem tartana vissza :)
2016. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fertőző az biztos,mindenki elkapta ott.
2016. szept. 16. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a bánatos pi...ba jársz egyetemre,ha írni sem tudsz?
2016. szept. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fertozo nyavalyam lenne, en magam haritanam a talalkozast.Ennyi esze talan a baratodnak is van.
2016. szept. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!