Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az létezik, hogy még mindig...

Az létezik, hogy még mindig szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem. Most olvastam egy cikket (fogalmam sincs hogyan találtam, egyik énekesért sem vagyok, oda), ami arról szól, hogy Justin Timberlake 14 év, egy házasság és egy gyerek után is Britney Spears-ért van még oda. Ez lehet igaz?


Kérlek ne írjatok olyat, hogy kit érdekel, stb! Csak érdekel, hogy szerintetek lehet, hogy tényleg azért nyilatkozik folyamatosan negatív dolgokat róla, mert tényleg szerelmes belé még mindig? Mert ennyi idő után azért normális esetben túllép az ember, nem? Vagy akkor miért mond ilyeneket, ha nem így van?


Igazából általánosságban is lehetne ezt kérdezni?



2016. okt. 31. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy Justin azért nyilatkozik róla negatívan, mert régebben mindig kiállt Britney mellett -annak ellenére, hogy már nem alkottak egy párt- többször kijelentve róla, hogy ő nem buta, hanem igenis egy okos nő! Mégis, mikor Britney tervbe vette, hogy életrajzi könyvet ad ki az életéről, nyilatkozataiban igazán lesújtó véleménnyel volt Justinről.

A kapcsolatukról rántott le nem éppen hízelgő részleteket, ilyeneket, hogy pl. állítólag Justin követelte tőle, hogy fogyjon le, mert szerinte ő dagadt, és ha nem fogy le akkor nem fekszik le vele többet.

Ennek hallátára pártolt el Justin Britney-től, azok után hogy mindig megvédte őt a nyilvánosság előtt, de ehhez képest ő negatív színben tüntette fel őt.


Nem tudom biztosan így volt-e, logikusnak tűnik, Justinnak elege lett abból hogy mindig megvédi a volt párját, ő meg hálából hátba támadja.


Nem hiszem hogy igaz lenne, hogy oda van érte, ha jól emlékszem unta a kapcsolatukban egy idő után Britney-t, túlságosan ráakaszkodott, ő szakított a lánnyal és Britney hivogatta, nem győzte lerázni (többször nyilatkozta hogy szakításuk után Britney hivogatja őt).


Általánosságban lehetséges lehet, úgy értem, valaki bosszúból mond a másikról rossz dolgokat, mert nem tette túl magát rajta. Esetleg csak amiatt, mert mindig vannak benne a párkapcsolat alatt felgyűlt sérelmek.

2017. dec. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első nagy szerelme volt,B átvágta,nagy sérelme volt az életében,számot is írt róla.

Telt az idő,B bebizonyította,hogy egy idióta p..sa.Jt.nek megy a szekér,szép baránők...most gyönyörű felesége van,azép kisfia.

Max a szennylapok,oldalak lovagolnak ezen a dolgon,Timberlake nagyívben kakil már rá(rég túl lépett).

2018. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt valószínűleg ez az interjú után olvashattad [link] mikor mondták Justinnak, hogy Britney azt nyilatkozta, hogy szívesen készítene duettet vele is, akkor Justinnak rögtön felcsillant a szeme
2020. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!