Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti olvassátok Vollai Gergő...

Ti olvassátok Vollai Gergő blogját? Mit szóltok hozzá? Szerintetek nem provokatív kicsit?

Figyelt kérdés
Nemrég bukkantam rá erre a bloggerre és tetszenek az írásai, de kicsit úgy érzem szereti megbotránkoztatni a világot és imád provokálni. Ti mit gondoltok róla?

2016. okt. 31. 20:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egy kis homo gyerek volt ismertem egyetemen. Szerette a figyelmet de nem értett semmihez
2023. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
#11 Ilyen szinten én nem ismerem. Azt sem tudom, hogy mivel foglalkozik, vagy mit tanult. Nem tűnt rosszindulatúnak az oldala alapján.
2023. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
50%
Nincs keresnivalója a magyar közéletben. Ártalmas, amit csinál.
2023. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
41%

Te jó Isten! Hogyan lehet, hogy felnézek ide és itt vele kapcsolatban jön szembe egy kérdés??? Látom nem mai a kiírás, de leírom, hogy mit gondolok róla!


1) Vollai Gergő "úrról", alias Ubul sztárbloggerről tudni kell, hogy a vele szemben, tényekkel és tudással alátámasztott kritikát nem viseli el, emiatt, csak a saját, őt éljenző kis sleppet hajlandó megtűrni a bugyuta kis oldalán. Bárki ellenvéleményt, netalántán negatív kritikát fogalmaz meg a "munkásságával" kapcsolatban, azt nemes egyszerűséggel kitiltja az oldaláról. Persze, így minden szép és jó, meg tetszik neki, hogy az alacsonyabb intelligenciával rendelkező rajongói éljeneznek a blőd baromságaihoz.


2) Teljesen képzavarban van azáltal, hogy neki milyen szerepe van a társadalomban. Azt hiszi, amiért regisztrált egy internetes platformot, ahol leírja a kis véleményét szegényes magyartudással, szókincshasználattal és a nyelvhelyesség minimális ismeretével, akkor ő már celebritás lesz, sőt influenszer! Nem! Bár azt gondolja, hogy amiért megosztogatta a kedvenc fogászati rendelőjéből a posztokat, vagy amikor életében négy alkalommal elment a konditerembe és a kép kedvéért megemelt egy egykilós súlyzót, hogy ő influenszer lett és befolyásolhatja az emberek véleményét. Ebben az a legnagyobb igazság, hogy balekot csinált magából, mert minden juttatás nélkül, ingyen reklámot készített ezeknek a helyeknek.


3) Kondizás: Vollai önjelölt "testépítő" úr úgy gondolta, hogyha ő elmegy a konditerembe és nem kevés pénzért alkalmaz egy sztáredzőt, akkor már joga van testépítéssel kapcsolatos szaktanácsadást tartania, mert ugye mindenki szakértővé válik miután felemelte az egykilós kézisúlyt, ami után napokig tartó izomláza volt. Persze blődsége és inkompetenciája itt is megmutatkozott, amit azáltal próbált másra hárítani, hogy a személyiedzőjét jelölte meg a cikkek szerzőjének. Ne persze!


4) Nagyra tartott pedagógiai szakmája ellenére nincs tisztában a magyar diákok nemzetközi tudományos versenyeken elért eredményeivel és ennek tudatlanságában nyilatkozik a finn oktatási rendszer sikerességéről. Miután jól körbenyalta a skandináv rendszer ánuszát, nagy meggyőződéssel hirdette, hogy a magyar rendszer rossz és az a jó. Szerény véleményem szerint, aki ennyire semmilyennek tartja a hazája diákjainak elért eredményét az nem csak nem való a pedagógiai pályára, hanem káros is az ifjúság fejlődésére nézve, iskolába abszolút nem való és alkalmatlan.


5) Bőszen osztogatja a "művészi" fotóit az oldalán, csak azt nem veszi észre, hogy nincs benne semmi művészi. Persze mindenkinek nehéz beismerni azt, hogy az életben alkalmatlan bármit is csinálni, de ő utolsó mentsváraként még polihisztori pozícióra emeli megát azáltal, hogy a telefonjával készült agyonszerkesztett képecskéket osztogassa meg a kis sleppjével, akik természetesen tátott szájjal reagálnak, hogy milyen szép mindegyik. A fotók nem attól lesznek szépek, hogy agyonfilterezi őket egy telefonos appal.


6) Bőszen hirdeti az elfogadás fontosságát, de pont ő az, aki nem hajlandó elfogadni másokat. Homoszexuális ember létére, akinek a legjobban szüksége lenne az elfogadásra, sajátos módon rekeszti ki, azon embereket, akik nem felelnek meg az ő (hamis) értelmi szintjének és értékrendjének. De kár itt értékrendről írni bármit is, mert köztudott, hogy minden homoszexuálisoknak létrehozott randiappon jelen van és alkalmi kapcsolatokat keres fiatal fiúk személyében.


Bízom benne, hogy egy elég komplex képet tudtam alkotni Vollairól minden kedves érdeklődőnek. Ha pedig ő is olvassa ezt a kis szösszenetet, mert van annyira nárcisztikus, hogy a Google-ben magára keressen, akkor azt üzenem neki, hogy mihamarabb fejezze be az emberek elméjének a mérgezését és keressen fel egy szakorvost. Tudod Gergő, a pszichiátrián nyugodtan lehetsz tanár, fotós, űrhajos és miegymás! ;)

2023. márc. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Te jó ég! Gergőt elég jól ismerem ahhoz, hogy tudjam, ami itt az utolsó kommentben szerepel az semmi más, mint egy csalódott ember rosszindulatú lejáratása.


Tény és való, hogy Gergő elég szabad szájú és nem rejti véka alá, ha valamivel nem ért egyet, de nem rosszindulatú ember és senkinek nem tudna ártani. Tanárnak is nagyszerű. Sok diákot juttatott el B2 vagy C1 nyelvvizsgáig. Igaz, mindezt nem iskolában teszi, de az ő tudásával nem is egy szimpla iskolába való minimálbérért.


Igen, blogolt! És én sem értettem ezzel egyet, de nem azért, mert rosszul csinálta, hanem azért, mert tudtam, hogy tudatosan teszi ki magát támadásoknak, hiszen tudjuk, hogy az emberek többsége ostoba és nem erősségük az értelmezés.

2023. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15-os onfenyezese akar maga a Gergo is lehet
2023. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Amilyen kis piperkőc b*zi
2023. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 VGergo_Ubul válasza:
Üdv! Itt a "kis homo gyerek" maga, személyesen. :) Köszönöm a "megidézést", már csak azért is, mert nagyon vicces volt olvasni, hogy mai napig vannak olyan emberek, akik energiát fordítanak arra, hogy lassan két évvel a blogolásom befejezése után is velem vannak elfoglalva! :) Csináljátok nyugodtan, én nem tartok vissza senkit, csak hozok egy zacskó popcornt. xD
2023. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A kérdést is te tetted fel annó nem? érezni rajta a homoerotikus fogalmazást
2023. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 VGergo_Ubul válasza:
Hogyne! Ahogy én sz@rtam a spanyol viaszt is, vagy ahogyan feltaláltam az atomfizikát. xD Bár véleménye bárkinek lehet, de az olyan mint az ánusz. Mindenkinek van, de senkit nem érdekel. :D :D :D
2023. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!