Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti olvassátok Vollai Gergő...

Ti olvassátok Vollai Gergő blogját? Mit szóltok hozzá? Szerintetek nem provokatív kicsit?

Figyelt kérdés
Nemrég bukkantam rá erre a bloggerre és tetszenek az írásai, de kicsit úgy érzem szereti megbotránkoztatni a világot és imád provokálni. Ti mit gondoltok róla?

2016. okt. 31. 20:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez ilyen "humble bragging" ez a poszt arról nem is beszélve, hogy a sztárok kategóriába van ami még fura..
2023. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 VGergo_Ubul válasza:
44%
Hát nem is tudtad, hogy sztár vagyok? XD Képzeld el, én sem! xDDDD
2023. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%
aha, inkább maradj a pénisz szopkodásnál
2023. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Már rég nem foglalkozik ilyennel, csak előtte úgy szétcseszte a családját, hogy már senki nem áll szóba vele. Bár nem sajnálom, mert csak magának köszönheti.
jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Mint a kazán
febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Véletlen tévedtem ide egy Szirmai Gergős kérdés alatt látva ezt. Nem ismerem ezt a srácot, de megnéztem a facebbok oldalát, mert kíváncsi voltam, hogy mivel válthatott ki olyan gyűlöletet, ami itt megjelenik egyeseknél. Szerintem semmi baj nincs vele, teljesen átlagos hétköznapi embernek tűnik. Az meg, hogy meleg vagy sem szerintem irreleváns a facebookos tevékenysége kapcsán. Nem láttam, hogy ezzel haknizott volna ott. Az meg, hogy esetleg magánbeszélgetésben mit kommunikált nem illik nyilvánossá tenni. Ha nem kedvelitek, akkor miért foglalkoztok vele?
febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!