Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Több információ Aleah Stanbrid...

Több információ Aleah Stanbridge-ről?

Figyelt kérdés

Sajnos akkor ismertem meg az énekesnőt miután meghalt. Egy cikkben közölték a rossz hirt és utána néztem mert elvarázsolt a szépsége és a gyönyörű hangja/zenéje.

FB oldalát is néztem, igazán szép volt kivülről és belülről is. Szeretnék róla többet megtudni. Ha vki több tud infot rola, kérem irjon :)



#halál #rák #aleah stanbridge #trees of eternity
2016. nov. 13. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre tessék: [link]
2016. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, de már a kérdés kiirásakor megtaláltam ezt a cikket (meg párat) de külföldi oldalakon sincs sok info rola :(
2016. nov. 16. 10:33
 3/16 anonim válasza:

Sajnos én is csak a halálakor ismertem meg. Utánanéztem az életének, a Facebookon a rokonai lapjáról tudtam meg dolgokat.


Aleah eredeti neve Julia Liane Stanbridge volt. 1976. július elsején született Fokvárosban (Dél-Afrika). Szülei Roland és Gillian angol származásúak. Egy bátyja van.

Az ezredforduló tájékán családjával a svédországi Örebróba költözött. Itt találkozott Juha Raivióval 2008-ban, egymásba szerettek és megalapították a Trees Of Eternityt. 2009-ben kezdték írni a dalokat, ám Aleah-nál 2013-ban rákot diagnosztizáltak. Ezért a folytatást csak 2014-15-ben tudták megoldani. 2013-ban jelent meg a Black Ocean demó.


Aleah nagyon szerette az állatokat, vegán volt. Természetkedvelő volt és imádott utazni. 2016.04.18.-án halt bele betegségébe.

2016. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infokat. Sok mindent kideritettem én is anyukája FB oldalárol és Aleah oldalárol. Kerestem még pontosan milyen fajta rákban szenvedett szegény, pár cikk ugy közölte, h leukémia de erre valo utalást nem találtam.

Anyukája egyik kommentjében ugy irt a dologrol, h hamarabb elküldhette volna szűrésre, de Aleah tartott a férfi doktortol (feltehetően nőgyogyász) és az anyukája nő orvosa nemtudott időpontot adni neki. Ezért feltételezem, h ginekologiai rákbetegség lehetett...

2016. dec. 12. 13:14
 5/16 A kérdező kommentje:
kedves válaszolo: hol találtad h 2013-ban diagnosztizáltál nála a rákot?
2016. dec. 12. 13:16
 6/16 anonim válasza:

Egy magyar rock oldalon, bár nem tudom mennyire hiteles infó.


Jó tudni, hogy nemcsak engem érintett meg Aleah története.

2016. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
A Staritys oldalát én szerkesztem amúgy :)
2016. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szuper :) éppen előbb néztem meg, láttam, h szépen kilettek bővitve az informáciok. Es Juha tényleg a férje volt? mert erről se találtam semmi hiteles forrást (csak maximum, h élettársak voltak)
2016. dec. 17. 00:04
 9/16 anonim válasza:

Igen, a férje :)


Kérdező, Aleah vagy Gillian (az anyukája) oldalán olvastad, hogy nem mert orvoshoz menni Aleah? És kb. mikori komment? Imádom Aleaht...a legnagyobb példaképem.

2016. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gillian Dwyer Broddeson Stanbridge: Sometimes I think if I could buy happiness from the stars I would mortgage my soul to give you back another chance at a happier life on earth. Was there something I could have done? Way back then 12 or13 years ago when you refused a routine checkup ostensibly because the doctor was a man I tried to get you a time with my female doctor but her list of patients was full. Playing cards with fate sometimes you draw the ace. It is not my sorrow I mind so much as yours my darling daughter, and your last months of fear when you, the only person you dared to trust, turned out to have lost your battle. But then I turn my mind to your last week of living in the present. Your sweet essence of the eternal child. Your sweet humour. Your caring. And that by living in the present there would be no end. And I remember your dream of the star going to heaven and the sense of greatest happiness ever. I return always to the memory of your gentle last breaths like the flutter of a bird, as we played Shining Vapour I become...we dissolve into One... 2016.junius 1
2016. dec. 18. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!