Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csajok ti járnátok VV Tiv...

Csajok ti járnátok VV Tiv Tivyhez hasonló karakterrel?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok csajok róla, milyen ember, kinek jönne be ez a stíl? Szeret hülyéskedni, nagy szíve van. Ami a szívén az a száján és mindenki felé olyan viselkedést mutat, amilyent az adott ember megérdemel. Szerintem ez rendkívül őszinte. Szerintetek?

2016. nov. 14. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
77%

Az alábbi privátot kaptam az előbb, erre inkább itt reagálnék:


"Előítéletességből jeles, haha, volt doktor is már a vv-ben, nem hiszem, hogy buta lenne, sőőőőt, vele sem értettem sokszor egyet, de hát, butának semmikép nem mondanám, illetve a mostani szériában is van, aki a doktorira járt. Tulajdonképpen van bent, akinek érettségije sincs, és még is elég intelligens gondolkozása van."


Előítélet? Lehet, hiszen nem ismerem személyesen a fiatalembert. Mindenesetre az alapján, hogy VV*-ben szerepel és a megnyilvánulásai alapján egy ritka nagy tirpák és egyáltalán nem szimpatikus. Felőlem pedig lehet valakinek 8 doktorija is, ha hajlandó pénzért/hírnévért olyan szinten elk..rvulni, hogy egy ilyen alja szenny műsorban szerepeljen, azt nem tekintem szellemi partnernek, nem vagyok rá kíváncsi. Azokra sem vagyok kíváncsi semmilyen szinten, akik az ilyen műsorokat szeretik és nézik, és őszintén szólva semmi szégyenérzet nincs bennem emiatt.

2016. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
85%

Tiv tivy egy evolúciós zsàkutca.

Ha csak egy picivel több esze lenne, mint ami egy hangyának van, akkor simàn előnyére tudta volna váltani a VV-ben való szereplését, így viszont csak azt tudtuk meg róla, hogy egy magatartásproblémás, tanulatlan, primiTiv(y) tuskó. Valamilyen disz-es betegsége is biztosan van (diszlexia, diszgráfia, stb..), mert se olvasni, se beszélni nem tud. Amikor levelet kaptak, olvasás helyett csak makogott, mint egy majom, ha pedig beszélgetni próbál, nincs egy olyan mondata, aminek emlékezne az elejére és/vagy be tudná fejezni.

És ő akar netes celeb, meg műsorvezető lenni???!!!

A 15 perc hírnév megvolt, de neki még az is sok volt. Mehet a süllyesztőbe, vagy vissza Angliába csicskának. Oda való.

2016. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Tovább, tovább :D
2016. nov. 14. 15:59
 14/66 anonim válasza:
79%

Én nem járnék vele. Ahogy a párbaján is ugrabugrált, addig nem volt vele hű de nagy bajom, de ott lejáratta magát a szememben. Kínos volt már, gáz, szánalmas. Kínjában ugrabugrált, degenerált mozdulatokkal "táncolt".

A másik, hogy hogyan kutya, qrvázza a nőket, Zseraldint meg másokat. Megbánta, és a lány megbocsátotta, de akkor is. Anno Vivit is megríkatta, de az a lány is megbocsátotta neki. Én is talán kibékülnék vele egy ilyen után, de fix hogy sosem zárnám az illetőt a szívembe. Ha együtt kellene járni egy ilyen Tiborral, akkor az első veszekedésünket követően kiábrándulnék belőle.

2016. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
82%
Nem járnák,de még beszélgetni sem állnék le ilyen gyökérrel
2016. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim válasza:
70%
Rákerestem egy-két videójára. Ez egy primitív suttyó gyerek.
2016. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
tovább, tovább :D
2016. nov. 14. 16:53
 18/66 anonim ***** válasza:
21%
Lányoknak ilyen Tiv Tivy hasonló férfiakat imádják. Sőt még gyereket is szülnek nekik.
2016. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
igen én is így gondolom :D 3-4 csaj egyszerre rajong is a tivyért
2016. nov. 14. 17:14
 20/66 anonim ***** válasza:
78%
Jesszus! Csak nehogy szaporodjon!
2016. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!