Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csajok ti járnátok VV Tiv...

Csajok ti járnátok VV Tiv Tivyhez hasonló karakterrel?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok csajok róla, milyen ember, kinek jönne be ez a stíl? Szeret hülyéskedni, nagy szíve van. Ami a szívén az a száján és mindenki felé olyan viselkedést mutat, amilyent az adott ember megérdemel. Szerintem ez rendkívül őszinte. Szerintetek?

2016. nov. 14. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim válasza:
A rajongó hölgyek IQ garantáltan nem halad meg egy nem túl magas szintet.
2016. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

igen-igen, én is úgy látom :D

tovább :D

2016. nov. 14. 17:21
 23/66 anonim ***** válasza:
81%

Azért a kérdező is megérne egy misét!

Milyen beteg állatnak kell ahhoz lenni, hogy valaki azon élvezkedjen, hogy a válaszadók hogyan gyaláznak egy szellemi fogyatékost...

Meg ez a "tudom, tudom, :D tovább, tovább, :D" .... olyan, mintha egy degenerált, autista fazon pötyögné ugyanazt.

2016. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ez csak valami régebbről előhalászott figura. Nyugtass meg, hogy nincs újra VV. Ugye.....?
2016. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
szerintem nem szorulok magyarázkodásra csak azért, mert nem állok bele a vitátokba amit magatokkal vívtok :D
2016. nov. 14. 18:13
 26/66 anonim ***** válasza:
66%

Bár nem néztem a VV-t, egy részt sem láttam belőle szóval nem tudom, ott hogy viselkedett. Én csak azt a szökik a málna videót néztem meg, mert láttam hogy mindenki postolja. Pontosabban nem bírtam végignézni, én komolyan nem értem mi abban a poén. Pedig vevő vagyok az ilyen Mónika show-s, bézbózütős, polgárjenős stb poénokra is, de nekem az a videó inkább erőltetett, szánalmas és idegesítő volt.

Szóval a kérdésre a válaszom egy határozott NEM.

2016. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
Amúgy miért érdekel ennyire kérdező? Tán hasonlítasz rá, vagy te vagy a vv tivi és itt végzel közvélemény kutatást? :D
2016. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
Neked biztos valamilyen személyes kötődésed lehet vele, mert más embert nem érdekel annyira ez az ember, hogy kérdést írjon ki róla. :D
2016. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Havernak sem kéne. Mindenkit kritizál, de ha rászól valaki valamiért, azonnal megsértődik és üvölt.


El tudom képzelni, hogy milyen gyomorgörcsöm lenne, ha vele élnék. Nem szórakoztató. Azt hiszi az a vicc, ha valakit kinéz magának és lealázza a francba. Aki valójában szórakoztató, az nem mások kárára teszi ezt.


Zéró önismerete van. Olyan, mint azok a pici kutyák, akik állandóan idegbetegen csaholnak. Nincs szíve, úgy beszél másokkal, mint akiben semmi emberi érzés nincs. Tipikus bully. Mindenkit bánt, de mindig magát állítja be áldozatnak.

2016. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
78%

Egyébkén Tivy is ezt csinálta, mikor leültek, hogy mi a bajuk vele. "Ez nem így van, tovább."


Semmi nem ragadt meg az ostoba fejében.

2016. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!