Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vince Aliz (X-Faktor) leszbikus?

Vince Aliz (X-Faktor) leszbikus?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 19:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Neked nincs füled? Biztos többet letettél már az asztalra mint mondjuk Tóth Gabi vagy a többi mentor...

Azt pedig végképp nem értem, hogy a viselkedésében mi lett volna a feltűnősködő.

2016. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
8. válaszoló, honnan veszed, hogy lányhoz írta?
2016. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Se hang, se megjelenés, jobb is, hogy kiesett.
2016. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel ez a kérdés. Egyet értek azzal, hogy ruhából nem lehet megítélni. Liza nem nagyon beszél a magán életéről szexualitásáról ami tök érthető mert lássuk be senki nem akarja, hogy azon csámcsogjon a sajtó, hogy ő kivel és mit csinál.Ha homoszexuális az semmit nem vesz el a dalaibol hangjábol és másegyébből.Ezt tényleg csak ő tudja de én fenntartom annak az esélyét, hogy meleg.Ez a következtetést pedig akkor vontam le amikor a youtubon amikor a MIndig Más című dalát halgattam és a végén azt az összenézést láttam Boo nevü barátjával az neke,m nem akármilyen nézésnek tűnt.
2016. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyéniség? Nem inkább magamutogató? És persze leszbikus, vagy legalábbis annak akarja láttattni magát divatból.
2016. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Szegény attól még mert fiúsan öltözködik, még nem biztos, hogy leszbikus. Még nem igazán talált magára, nekem is voltak ilyen korszakaim, amikor kb. hasonlóan öltözködtem. Majd kinövi és nőiesedik egy kicsit.
2016. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy nagydarab, nagy fenekű lány, aki fiúnak akar látszani, az arca semmilyen, hangja sincs. Mitől egyéniség?
2016. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Youtubeon a kedvelt videói között tömegével vannak homoszexualitással kapcsolatos videók, úgyhogy feltételezem hogy azért érdekli a téma ennyire, mert érintett benne.
2017. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Leszbi, de minek kell ezzel másokat provokálni? Mint újabban a Barátok közben is túltengenek a homók. Ki a fenét érdekli, ami magánügy?!
2017. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Minden magyar ennyire hülye és gyöpös?

Miért lenne az?? Akkor lesz ha ő azt mondja! És honnan lehet tudni hogy ki mit kedvel Youtube-on? Ki ebben az érdekelt? És ha mégis az, akkor mi van? Nagyon fájtok!

2017. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!