Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki vett már ilyen Justin...

Ki vett már ilyen Justin Bieber-es wc papírt? XD

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 22. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha lejjebb tekersz, akkor láthatod a vásárlók hozzászólásait. Ők vettek.
2016. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Veszek a boltban sima fehér WC papirt, kinyomtatok Justinról egy képet és elviszem megcsináltatni, ahol rányomtatják a WC papírra és rengeteg pénzért eladnám, sok hülye meg is venné, ezért jó sokat csináltatok
2016. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja lenne benne üzlet mi xdd
2016. dec. 24. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Soha nem vennék Justin-os wc papirt mert en szeretem JB-t (kb az a nagyon durva fanatikus rajongó vagyok :D - név szerint Belieber és abból is a durvábbik változat.) már lassan 8 éve 😍 szóval van Justinos ruhám, ágyneműm, bögrém, kismillió poszterem, ujságcikkek, cd, dvd, könyvek meg minden amit el tudsz képzelni. De Justinos soha sem vennék. A válasz pedig egyszerű hogy miért: senki sem törölné olyan wc papirba a sz*ros seggét amin egy általa kedvelt/szeretett személy van....
2016. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azok a kommentek rémijesztőek. xD Tisztára tele van a világ betegekkel.
2016. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nem értek egyet az előző Belieberrel mert nem ő hanem ÉN vagyok a legnagyobb Belieber. Nekem van az egész falamon EGY hatalmas poszter amit ha leveszünk a falra van írva az összes száma. Azok amiket leírtál tárgyak nekem is megvannak.

(Ezt egyépként nem sértésnek szántam mert Belieber Beliebert SOHA nem bánt meg) . Habár ha ez mond valakinek valamit:

Never say never~Justin Bieber

2016. dec. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem baj nem vettem sértésnek :) akkor mondjuk azt hogy midketten ugyan ugy szeretjük :) ;) ez igy jó? Csak hogy ne legyen "vita" és igen Belieber Beliebert soha nem bánt mert mi összetartunk. Előző voltam
2016. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyet rendelni? Egy vagon pénzt kiadnék érte hogy ezzel törölhessem ki a valagamat. :DD
2017. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Imipepe válasza:
Igen szivesen ki törölném a seggemet vele!
2017. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2017. márc. 19. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!