Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova süllyedhet még Molnár...

Hova süllyedhet még Molnár Krisztián?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Z_BPZJ47j98

Pénzért szinte már mindent megtesz, komolyan mondom volt, amikor sajnáltam de ez már túlmegy minden határon, hogy a pucér valagát mutogatja, rázza...


2016. dec. 25. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez a gyerek mindig is egy szánalmas hülye volt.

De az igazi dolog, ami elborzaszt, hogy VALAKI EZT NÉZI!?

2016. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ennél mélyebbre már nem igen tud.
2016. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azt nem értem hogy a szülei miért nem csinálnak semmit. Nyilvánvalóan ő egy szellemi sérült ember, a szüleinek lenne az a feladata hogy megálljt parancsoljanak neki, mikor már ennyire túlzásokba esik. De szerintem azoknak is gond van a fejével.
2016. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon mélyebbre nem süllyedhet, így is csodálkozom hogy nem talált kőolajat, olyan mélyen van.


Egy dologra vagyok kíváncsi, hogy ha a szülei tudták volna hogy mi lesz belőle, vajon levetik-e a Taigetoszról...

2017. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

@14:56


Elvileg pont a szülei miatt lett ilyen, mert kiskorába leejtették. Azért van a nagy kráter a fején. Ez meg is magyarázza hogy miért kényeztetik el, meg engednek meg neki mindent. Bűntudatuk van, hogy miattuk lett nyomorék a gyerekük.

2017. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Azta kurrrrv@élet, ez komoly? :O Na ezt nem tudtam róla, ez más fénytörésbe helyezi a gyereket :D Hát akkor a szülőknek kell itt bizony gratulálni
2017. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Elvileg. Nagyon jó kis sztori fedni a dolgokat...


Krisztián magától lett ilyen, a szülei próbáltak eleinte tenni valamit, de nem sikerült így hagyták inkább magára és támogatták abban amilyen, elvégre a gyerekük. Ez lett belőle.

Én nem nézem őt teljesen értelmi fogyatékosnak, ismerek pár valóban értelmi fogyatékost, Krisztián reakciói mondhatni épek, fel is fogja mi van vele. Egyszerűen nem akar semmit csinálni magával, mert egyszerűbb, kényelmesebb így élni és még jót is szórakozhat az egészen, a legalapabb, legegyszerűbb emberi ingereit kielégíti és jót szórakozik. És szerinte a világ így tökéletes, mert neki végtelenül kényelmes.

2017. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy "nem teljesen értelmi fogyatékos". Vannak persze fokozatok, de Krisztiánnak biztos van róla papírja hogy kettyós...
2017. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Van róla, de ettől még annyi esze van felfogja mit csinál. Innentől kezdve nem lehet bujkálni papírok mögé, hogy én fogyi vagyok és akkor azt csinálok amit akarok. Egy Down szindrómás embernél, ha az asztalnál evés közben odafingik, akkor megértem, hogy ő nem tudja mit csinál. Mint mondtam van pár fogyatékkal élő ismerősöm.

Krisztián viszont pontosan tisztában van azzal mit csinál és, hogy az nem helyes. De neki jó és lehet mibe burkolnia.

2017. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy dolog hogy Molnár Krisztián nem Down-szindrómás de hogy nem is 100-as az is biztos. 28 évesen amikor az ember úgy üvöltözik, hörög, köpköd és vonaglik mint egy 5 éves, ezen felül legalapabb szavakat nem tudja kiolvasni ott azért valami van a háttérben.


https://www.youtube.com/watch?v=DbhN0jbJ39M


Ha lehet neki hinni, akkor elvileg az anyja elesett vele terhesen. Mindegy, mert végülis bármi is az oka, egy mélységesen szánandó ember...

2017. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!