Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudom hülye kérdés csak...

Tudom hülye kérdés csak kíváncsi vagyok, ilyen fiatalabb hírességek idejönnének segíteni, ha a szemük láttára meghalnék valahol?

Figyelt kérdés

Ilyen fiatalabb, de világhírű hírességek mint Shawn Mendes, Dylan O’Brien meg egyéb ilyen fiatalabbak.


Ha a szemük láttára meghalnék az utcán és ők lennének ott a közelben, idejönnének segíteni, vagy ehhez ők túl nagy emberek és úgy gondolnák lesz*rják hogy mi történik egy átlag emberrel a szemük előtt? Csak kíváncsi vagyok valószínűleg mit tennének ilyen helyzetben, mit gondoltok erről?


2017. márc. 2. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Azt, hogy az ilyesmit nem lehet megjósolni előre. Nem tudhatod, ki mit gondol a másikról, milyen ember, hogy áll a világ dolgaihoz... Annyi édeskevés, hogy "híresek", semmit sem tudunk róluk, hiszen nem vagyunk a családjuk, a barátaik - akik szintén nem tudnak mindent, de nyilván többet, mint mi.


Egyébként meg ha meghalnál, akkor már senki sem tudna segíteni rajtad, szóval a kérdés így kissé értelmetlen is.

2017. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menjen oda segíteni meghalni, vagy mi? :D

Amúgy az első jól összefoglalta. Ez teljesen emberfüggő. Az hogy valaki híres és fiatal, nem árul el az adott egyénről semmit. Lehet hogy odamenne, lehet hogy nem. Én szeretek pozitívan hozzáállni az emberekhez, úgyhogy azt mondom, oda mennének.

2017. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor most te meghaltál igaz? Vagy gondolom azt akartad írni, hogy haldokolsz.


Az emberek 95%-a próbálna segíteni egy haldoklónak, a maradék 5 meg elszaladna ijedtében.

2017. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!