Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti hány évesen mentetek...

Ti hány évesen mentetek először koncertre? (FÕKÉPP KPOPPEREK! )

Figyelt kérdés
Ugye lesz ez a B.A.P koncert Budapesten, ami állóhelyes, de ez most mellékes. A kérdésem az lenne, hogy ti hány évesen mentetek elõször kpop koncira? Mert én 13 vagyok, és nagyon szeretnék menni, de nem tudom, hogy túl fiatal vagyok-e hozzá, nálam csak idõsebbek lesznek-e, meg hát nincs kivel menjek, és én nem szeretném, hogy pár pl. 16 évesek, lenézzenek, vagy valami:D szòval ez mennyire "elfogadott"? Ha megyek kb. Mire számítsak? :)
2017. márc. 6. 13:24
 1/9 anonim válasza:

Én szerintem megyek! De nem biztos még!! Én is 13 vagyok! L

Nem voltam még ehhez hasonlón de tuti ,h izgalmatos lehet!

2017. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh akkor megnyugodtam, hogy lesz velem egykoru:) egyebkent miota ismered a bandat?
2017. márc. 6. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel én később kerültem a kpop világába 18 éves voltam mikor először mentek koncerte. Mármint egyedül barátokkal, úgy hogy szüleim nem jöttek. De Húgom pl 11-12 évesen Tokió Hotelen volt, de apával. Biztos lesznek fiatalabbak is, bár tényleg inkább kicsit idősebbek mennek. De lesznek korodbeliek is :D Nem fognak lenézni ne aggódj. Amúgy minden kpop koncert állóhelyes :D Vagyis itthon. Én nem is tudnék ülni XD Szóval ne félj ^^ Társulj valakihez. Mondom, biztos lesznek korodbeliek, én korombeliek is sőt még idősebbek :D Mire száíthatsz? Hatalmas bulira. Én tavaly voltam a koncertjükön, és hatalmas buli volt. egyik pillanatban majdnem sírtam, másikban bulis számra pörögtünk aztán rockra. Szóval eszméletlen hangulat volt. A fiúk meg nagyon sokat figyeltek a rajongókra. Pl a fentülőkre is néztek, plusz YongGuk mászkált a kordonnál és eg is érinthették a szerencsések, a többiekkem a színpad széléhez álltak közel hozzánk, Zel le is guggolt. Ja meg fizet öntött ránk XD Élőben meg még jobbak. egyszóval nagy élmény.
2017. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*vizet


Meg hála a billentyűzetemnek lemaradt pár betű meg szóköz..bocsi. Meg kéne csináltatnom :"D

2017. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok, pár napja voltam a Block B koncerten. Szerintem nyugodtan menj el, senki nem fog lenézni téged azért, mert pár évvel fiatalabb vagy. Legalábbis én ezt tapasztaltam.

Szívesen elmennék a B.A.P-re is, de nem biztos, hogy rá fogok érni akkor :(

2017. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, pár napja mentem a Block B-re és a B.A.P-re is megyek! A BLlock B egyébként ELKÉPESZTŐEN jó volt!! :)))
2017. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 luluhan válasza:
Nincs pénzem :----)))))
2017. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy bárki is lenézne emiatt.

Én 14 évesen mentem először, a hónap elején még Block B-re. :)

Sajnos a B.A.P koncertre már nem mehetek. :/ Ilyenkor örülök, hogy nem annyira szeretem őket. Így nem fáj annyira, hogy nem megyek. :D

2017. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lenézni? Nem vagyok kpoper, de 8 voltam az első oylan koncertemen, amire emlékszem is. :) Előtte állítólag voltam Bob Dylanen, de azt nem tudom.
2017. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!