Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paplovag és Radics Peti egy...

Paplovag és Radics Peti egy és ugyanazon személy? Az egyik Streamben Paplovag kapott egy olyan donate-et, hogy "Szia Radics Peti", ezután elkezdtem gondolkozni, hogy ez valós is lehet. Paplovag igazi nevét nem találtam sehol, így kutakodtam kicsit.

Figyelt kérdés
Erre bukkantam rá Nessáj-nál : www.youtube.com/watch? V=2eYYE85awMo&t=401s A videóban 5:50-nél látható Radics Peti, szokásos, arcát fedve, de (! ) 6:36-nál teljes arccal vigyorog a videóban eddig egyszer sem látott Paplovag. Paplovag = Radics Peti Confirmed?

2017. márc. 20. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Attól hogy mindkettejüknek hosszú a haja még nem biztos hogy ők egy és ugyanaz!

A hangjuk is teljesen más. Mennyi időd van hogy ilyeneken gondolkodsz? :D

Amúgy itt a kép amin ketten vannak PlayIT-en!


[link]

2017. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző válaszoló, nem gondoltál arra, hogy ez csak egy átverés? A képen szereplő "Radics Peti" csak egy színész, mert valójában tényleg Paplovag csinálja a Facebook idiótákat. Ezt már nagyon régóta titkolja Peti (ha jobban tetszik Paplovag) olyannyira ,hogy már maga sem tudja mi az igazság. Valami olyasmire kell gondolni ,hogy Paplovag elképzelte a Petit és most már önálló életet él
2017. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ne írj ilyeneket kedves előző, mert a sok hülye elhiszi és gyilkos üzemmódban mennek majd a teóriák! :D
2017. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2017. márc. 21. 12:17
 5/6 anonim válasza:
Nem ugyanazok természetesen. :)
2017. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Paplovag neve ki van írva a streamjei leírásában: Fehérvári Ottó...
2017. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!