Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A női kpop idoloknak is...

A női kpop idoloknak is vannak sasaeng rajongói?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 11:02
 1/8 anonim válasza:
Igen, persze, hogy vannak, csak nagyobb részüket férfik alkotják.
2017. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet hülye kérdés , de mi az a sasaeng?

Én még ilyenről nem hallottam.

2017. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Masodik azok a fan-ok akik mar orulten szeretnek egy idolt vagy bandat sajnos van, hogy olyan messzire mennek el, hogy kovetik hova mennek bemennek a dorm-jukba vagy hazukba lefotozzak oket stb. A kerdesre valaszolva igen vannak pl. a Twice-nak egyszer a mosdojukat bekameraztak..:(
2017. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Erről nem is hallottam. Szomorú, milyen rajongók vannak.:/
2017. ápr. 10. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez durvaa, nem is tudtam hogy ezt jelenti!


Köszönöm , egy új szót ismertem meg! Most már utána keresek :D

Thank you!

2017. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennél őrültebbek is vannak sajna...

Példának hagy írjak párat, úgyis unatkozok

Tehát 2pm Taecyeon-nak egy sasaeng a saját menstruációs vérével és fanszőrzetével írt levelet. Taeyang-nak és GD-nek is volt hasonló sztorija, csak ott a kezüket megvágták és az onnan kicsorgó vért használták tintának. Asszem egy EXO tagnak is küldtek már ilyet.

Ha már az EXO-nál tartunk, Chanyeolt Kínában 20(!!) taxi követte sasaeng fanokkal az ülésen. D.O-nak a saját szobájából lopták ki a gatyáját, majd árulták a neten. Valamint van egy japán csaj, Asszem Rion a neve, és sok koncerten, meetingen olyan táblát mutat Suho-nak, hogy "Rape me". Asszem Kínában, pár csaj leborotválta a haját, és követte az EXO tagokat a wc-be, a tagoknak úgy kellett eltakarni az ajtót a saját testükkel, hogy a többiek nyugodtan tudják végezni a dolgaikat. És asszem még Tao-nak kamerázták be a hotelszobáját, és felvették ahogy zuhanyzás közben énekel. Még egy EXO, kibéreltek egy ugyanolyan furgont mint ami az EXO-é, és elakarták őket rabolni, a menedzser az utolsó pillanatban állította meg őket.

Baekhyun testvérének is elmentek az esküvőjére, és felálltak az asztalra, hogy fényképezhessék a tagokat.

CN Blue Jonghyun gitározott a szobájában, majd hangokat hallott a szekrényéből, és amikor kinyitotta, egy sasaeng fan volt benne.

Changmin-t pedig követte egy sasaeng, és eltörte az ujját, majd egy táska követ dobott rá.

Amíg a Big Bang ment a furgonukkal, sasaeng rajongók vették őket körbe, és csak akkor engedték őket továbbmenni, ha képet csinálnak velük. GD-nek folyamatosan a szülőházába járnak, megijesztve az anyukáját és a nővérét.

BTS Jimin-t pedig megfenyegették, hogy április 1.-én lelövik, leszúrt malacot és pisztolyokat szerkesztgettek össze olyan képpel, hogy Jungkook fog egy szalagot (rászerkesztett) Fuck you Jimin írással.

EXO Kai-t a repülőtéren össze vissza lökdösték, úgy, hogy annyira megsérült, hogy a tagoknak kellett támasztaniuk.

Még egy BTS, annyian vették őket körbe, hogy mind a 7 tag szétkerült egymástól, és úgy menekültek, hogy nem tudták hol vannak. Tragikusan is végződhetett volna.

Girls' Generation Taeyeon-t pedig a színpadról rángatta le egy őrült, a biztonságiakon is sikerült átjutnia. A társa mentette meg, így jöttek rá hogy egy őrült, nem pedig stábtag.

T-Ara Jiyeon haját pedig megcibálta egy rajongó.

És van youtuben több videó róluk. Egyikben azt mondja egy sasaeng, hogy a rajongóknak nincs joguk megérinteni egy sasaenget. Betegek:'D

2017. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szörnyű...Csak azt nem értem, hogy a rendőrség nem fogja el őket, vagy nem jelentik fel?
2017. ápr. 10. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
A harmadik vagyok a Taeyeon-osrol sajnos en is hallottam meg a Tao-srol es a Jimin-esrol is.. a kerdezo legutobbi kerdesere valaszolva mert kulonben nem szeretnek oket gondolj bele ha hires lennel es tortenne veled valami ilyesmi erre feljelentened azzonal terjengne a neten es hat nem mindig lehet bebizonyitani. Egyepkent azzal is megszoktak vedeni az idolokat hogy nem fogathatnak el ajandekot vagy etelt voltak mar olyanok is hogy fellepesnel saseang fanok a sutikbe minden felet kevertek!! Ez is oriasi baj ezek a fanok csak a bajt keverik meg ugye a fandomok kozott is allandoan a vitakat keverik ertelmetlenul (ezek nem csak ok sima fanok is kepesek ra)
2017. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!