Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szeretitek Justin...

Miért szeretitek Justin Biebert? Mi az, amiért felnéztek rá? Mi fogott meg benne?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem szeretem.

A megnyilvánulásai alapján inkább csak lenézni lehet.

2017. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a zenéi tetszenek nagyon.(Let me love you,Love yourself,Cold Water)
2017. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
A sok buta kislánynak csak azért jön be mert gusztustalan.
2017. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Én sem nézzek fel rá

Én MICHAELT szeretem

2017. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
A hangja, (és nem csak az énekhangja hanem amikor beszél is libabőrös leszek tőle 😍) a mosolya, a nevetése - imádom mikor nevet. 😊 a gyönyörű barna szemei meg úgy az egész Justin ahogy van. :) Igen lehet követ el hibákat, de melyik korabeli fiu nem? És hogy miért szeretem? Mert erőt ad nekem nap mint nap, mosolyt csal az arcomra, olyanra tanított amire más nem tudott és olyat adott amit más sosem fog tudni adni. Justin Bieber. Neked csak egy név, egy személy...nekem viszont az első és örökké tartó szerelem,a remény, az öröm a boldogság. De ha egy szóval akarom leírnibmiért különleges számomra akkor talán azt mondanám: neki köszönhetem hogy élek ❤
2017. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

De őt csak a tini lányok szeretik

Sose lesz király abban amit csinál

Inkább minőségi dalt halgatok mint például King of pop 😊 MJ

2017. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Kedves 6-os! Nagyon nagy tévedésben élsz! Nem csak a tinilányok szeretik
2017. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Miért hány évesek szeretik


Michael Jacksont minden korosztály imádta gyerekek felnőttek még a Férfiak is hisztérikus állapotba kerültek

2017. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Most hogy jön ide Michael Jackson? Nem az volt a kérdés, hogy kit szeretsz, ahnem azt, hogy bibert igen vagy nem....:'D


Kérdésre: nem, mert egy kommersz, alacsony színvonalú értéktelen tömegelőadó, aki ráadásul egy nyomorék szánalmas csíra...de legalább röhögni jókat lehet rajta.

2017. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért jó leszólni mást? Én nem szeretem Justin Biebert, én is minőségi zenét hallgatok (mondjuk ki gondolja azt magáról, hogy nem én egy sz-rt hallgatok, aminek semmi értelme?), és teljesen más stílust, de mi abban a pláne, hogy a kérdező nem kap választ? Engem érdekelt volna, hogy sokan mit szeretnek benne, de nem tudtam meg, mert a tipikus "de menő vagyok, hogy nem Biebert hallgatok" emberek gyűltek ide.


Üdv, egy Bon Jovi-rajongó

2017. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!