Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » KPOPPEREEK! Szerintetek a B....

KPOPPEREEK! Szerintetek a B. A. P jön még valaha Magyarországra? 😱😍Ha igen mikor?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen visszafognak jönni. Nagyon tetszett nekik Magyarország, amit többször el is mondtak a koncerten. Plusz érezhető is,hogy tényleg ígx gondolták, hiszen hetekkel utána is posztoltak innen képet, sőt Oroszországból Youngjae egyáltalán nem is posztolt(mintha ott nem is jártak volna :""D).

Véleményem szerint jövőre, vagy utána évben jönnek majd.

2017. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alig akartak elmenni innen, nagyon élvezték, Budapest különösen tetszett nekik. A koncerten is hangot adtak tetszésüknek, ha nem is koncert okán túristaként mindenképp vissza szeretnének ide jönni. YoungJae, mint fentebb is írták egyáltalán nem rakott ki semmit Oroszországról, mintha Magyarország lett volna a turné vége, pedig nem.

Most jött ki egy kis videó is arról, ahogy YoungJae és YongGuk is járnak-kelnek, fotózkodnak itt.

Emellett nézd meg Bang úrfi itt készült képeit: a mosoly levakarhatatlan az arcáról!

A srácok igazából hatalmas szeretetet közvetítettek felénk, mint magyar rajongók, szerintem nem mondok butaságot azzal, hogy akár a következő európai turnéjukba is lehet be leszünk zsúfolva. (sőt, sok esélyt látok rá!^^)

Emellett B.Shoo ( a dj, aki a srácok előtt volt) is posztolt a napokban egy itteni képet(ft. Jae&Zelo), így hetekkel később.

2017. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van rá esély :D Ahhoz képest hogy másnap érettségi volt, nem voltunk rossz arányban :D Reméljük még sikerül ezt a számot növelnünk, mert a fiúk imádták Pestet és hiába voltak fáradtak a koncerten pörögtek velünk, a bevételt is nézni kell. Egy 2000-es közönséget nem lenne rossz összehozni legközelebbre ^^ De szerintem még látni fogjuk őket Magyarországon fellépni :D Hogy mikor..Nos ez attol is függ mikor indulnak turnéra. Ugye ők évente szoktak menni, de idén a koreai fanoknak ez nem tetszett..Na de majd meglátjuk :D Ha jövőre nem is férünk bele szerintem utána simán :D De ezt ugye nem lehet előre tudni
2017. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!