Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen volt 06.18-án a Green...

Milyen volt 06.18-án a Green Day koncert Budapesten?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Milyen számok voltak? Hogy tetszett? Hogy zajlott maga a koncert? Esetleg lehetett autóframot kapni? Minden érdekel, mert nagyon szívesen ott lettem volna, írjátok le légyszi az élménybeszámolóitokat! :)
2017. jún. 18. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Véletlen írtam ebbe a kategóriába, ne haragudjatok! Fogalmam sincs, hogy lehet áttenni. :(
2017. jún. 18. 22:26
 2/8 anonim ***** válasza:

2 és fél órás volt, 8-tól fél 11-ig.

Know Your Enemy, Bang Bang, Revolution Radio, Minority, Youngblood, Holiday, American Idiot, Wake me up when September Ends, Boulevard of Broken Dream, Basket Case, Time of your life, Longview - Ez nem az összes, csak így hirtelen.

Imádtam, csodálatos koncert volt, a zenekar is mindent megtett, hogy te jól érezd magad.

7-kor pontosan kezdett a Rancid, egy 40 percet játszottak, utána a crew levitte a felszerelésüket és 8 előtt pár perccel elkezdték a Bohemian Rhapsodyt játszani, mindig ezzel nyitnak.

Én olvastam olyanról, akinek sikerült aláírást szerezni.

2017. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora mázlisták, akik ott voltak, én sem most, sem múltkor nem tudtam rá eljutni. A Rancid is tuti banda, szóval az előzenekar már biztos megadta a feelinget. Olvastam, hogy egy srácot felhívtak gitározni és megkapta örökbe a gitárt is, amin játszott...Biztos egy élmény volt!!!!!!
2017. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úúúristen, de kó lehetett! Majd ha a közelben koncerteznek valahol, tutira elmegyek.

Köszönöm szépen mondkettőtöknek, ment a zöld kéz!

2017. jún. 19. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi a ZÖLD kezet :)

Annyira bánom, hogy megint nem jött össze. De, Kérdező, a következő koncerten már mi is ott leszünk, remélem :)

2017. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem, kedves utolsó válaszoló! ;)
2017. jún. 19. 16:22
 7/8 anonim válasza:
100%
Én csak azért élveztem mert nagyon szeretem őket. Végig ordítottam a számokat és ugráltam de a tömeg nagy része elég vérszegény volt.
2017. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudják, milyen szerencsések, hogy láthatják őket élőben *-*
2017. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!