Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Győzike Orbántól kért segítség...

Győzike Orbántól kért segítséget. Szerinted mit kellene Orbánnak csinálnia? Jogos-e ez a zenésztől?

Figyelt kérdés

Győzike végülis celeb magyarország TV nézőinek nagy része végig vagy jelentős mennyiségben nézte a műsorait, mert igen nagy népszerűsége volt a Győzike Shownak. Egyrészt valahol jogos, hogy azért, hogy megint lássuk őt és ismét példaképe legyen a roma közösségnek illetve szórakozzanak rajta az átlagemberek, ehhez az kell hogy szabadlábon legyen.


Másrészt nem értem miért kerestek nála drogot és fegyvert, amikor csak nem vallotta be pontosan az adóját. Úgy tudom, csak ez volt a probléma. De annyi helyről volt bevétele, hogy végülis nehéz kitőlteni egy adóbevallást. Ehhez én sem értek. Szerinted kegyelmet kellene adnia Orbán Úrnak vagy Áder Úrnak vagy nem?


[link]


Kíváncsi vagyok mi lesz a fejlemény?


2017. jún. 21. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Te most a rokona vagy?
2017. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol van itt a sztoriban zenész?
2017. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Győzikén igen jól szórakozott ez az ország, nem meglepő, mert hülyéskedett. Vannak, akiknek ez a szórakozás.

De honnan a rákból szerzett egy szimpla ápolónő sok százmilliós vagyont? A nagymama, akinek rengeteg aranya volt? Itt inkább arról lehet szó, hogy a család (nem Győzi) se adót nem fizetett, se legális üzleteket nem kötöttek. Lopott drága nyugati autók Romániába? Ez a kétballábas csak őrizte a családi vagyont, de nem ő volt a bűnöző. A Győzike villa az RTLKlub diszletháza, a drága kocsijait szponzorok adták, az egész csak szemfényvesztés volt. Nem laktak ott soha. Ráadásul unokatesó jelentette fel.

2017. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"...és ismét példaképe legyen a roma közösségnek...". Na ja, a többiek példaképe meg legyen Berki Krisztián. Tökön lövöm magam...
2017. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem találnak job példaképet maguknak?
2017. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!