Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Voltak már nálunk koncertezni...

Voltak már nálunk koncertezni EXO-ék?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,nem voltak.
2017. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Exo-ék XDDDDD
2017. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jót nevettél rajta. :)
2017. aug. 14. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem és nem is fognak, sajnos. Esetleg 10 év múlva, ha már nem lesznek ilyen híresek, lehet hogy eljönnének kisebb országokba is, de az a baj, hogy addigra már nem lesznek együtt. 2021-ben lejár a szerződésük és nem újítják meg.
2017. aug. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom hogy ide nem fognak eljönni. A szerződésükről viszont nem tudok semmit. Ennyire nyilvánvaló, hogy nem fogják megújítani?
2017. aug. 26. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy megint hajnalban írok, de ilyenkor tudok feljönni. :D :)


Hát szerintem nagyon esélyes, hogy nem újítják meg, mert gondolj bele, addigra már kb. 30 évesek lesznek és nem hiszem, hogy még mindig egy fiúbandában akarnak táncikálni életük végéig. Mindenki akar szólókarriert is, valakik színészkedni is akarnak, stb...

Lehet, hogy valakik előbb is kilépnek, most Lay körül is van elég balhé, plusz sajnos 2019-ben Xiumin elkezdi a katonaságot, ami 2 évig fog tartani, szóval mire megcsinálja a szolgálatot addigra lejár a szerződés is. :S :( Lehet, hogy már alig marad időnk Xiu-val, ez az év, meg a következő és kész. Ez nagyon szomorú.

Te mit gondolsz, mi lesz velük? Most azt mondogatják a rajongók, hogy Lay tuti kilép, hisz az új albumon egyáltalán nem szerepel.

2017. aug. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, a Lay téma is elég érdekes. Szerintem is teljesen el fog határolódni a bandától. Már most olyan mintha nem is tartozna hozzájuk. Értem én, hogy szólóban szeretne tovább tevékenykedni, de ők számomra így voltak egy egység. Egyébként elképesztő, hogy mennyire telik az idő. Felnőttek ők is. A comeback-jükre kiváncsi leszek, alig várom. Régóta követed a fiúkat? :)
2017. aug. 27. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan régóta, mert kb.2014-ben tudtam meg, hogy egyáltalán létezik k-pop. :D :O Jobb lett volna, ha debütálástól ismerem őket, de mostmár mindegy, nem tudok visszamenni az időben. :(
2017. aug. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az új comebacket én is várom, ami most lesz szeptemberben ha jól tudom. Olyan fura, hogy a Kokobop után ilyen hamar visszatérnek. :O
2017. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, szeptemberben lesz. Adtak ki egy kis teasert, ma láttam. Szerintem jó lesz :D Nagyon sok bandának lesz most szeptemberbe comebackje, fura, hogy most mindenki egymás után jön majd ki mindennel.
2017. aug. 31. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!