Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A szinesbőrű énekesek, előadók...

A szinesbőrű énekesek, előadók (pl a dél koreai kpop énekesek) miért akarnak úgy kinézni mintha fehér európai emberek lennének?

Figyelt kérdés
Befestik a hajukat szőkére, bőrfehérítő műtétrn esnek át, kinyitják a szemüket, a nagy lapos ázsiai orrukat európai szép vékony orra műtik, dupla szemhéjat műttetnek maguknak stb. De nem fogják fel, hogy akárhány plasztikai műtétrt is végeznek rajtuk nem fognak fehér európainak kinézni?

2017. aug. 10. 11:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van.... Mondj, küldj képet 5 olyan kpop előadóról aki erurópainak akar kinézni!!! A sminkelésnek semmi köze az európai stílushoz!!!
2017. aug. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
b4szki ne mond már hogy nincs olyan, mert te még nem láttál... annyira utálom az ilyen nagyképű embereket.. barátnőm is úgy sminkeli magát, sőt még csipkedi is a szemhéját hogy bedagadjon (és ázsiainak nézzen ki). én is szoktam úgy sminkelni mint az ázsiaiak, de én csak a számat csinálom úgy (az a tipic belül sötét száj)
2017. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!