Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a velemenyed gaspar bearol...

Mi a velemenyed gaspar bearol mint felesege csaladanya? Gyozike felesege.

Figyelt kérdés

szerintem szimpatikus


igaz sosem dolgozott az eleteben egyetlen percet sem de szerintem jo anya, feleseg es sok no peldat vehetne rola


2017. aug. 10. 22:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
95%
A Tv műsorok megrendezettek. Abból ne indulj ki.
2017. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
romáknál az asszonyok nem dolgoznak, otthon vannak.
2017. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az a véleményem , hogy semmi közöm hozzá mit hogy csinál.
2017. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Roma létére egész kultúrált, de persze neki is vannak "túlkapásai", túlságosan temperamentumos, hirtelenharagú szerintem (mondjuk a fajtájához képest egy tündér). De minden tiszteletem az övé, hogy egy ilyen bolond férjet ilyen hosszú ideig el tud viselni. Állítólag nagyon jól tud főzni. Szerintem összességében emberileg nincs vele túl sok gond.
2017. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
42%

Mielott jonnenek a rasszisták.. Mondom én is hogy nem kell mindenkit egy kalap alá venni vannak a jó ciganyok a rossz ciganyok és a olahciganyok... (ök a legrosszabbak)

A rendes ciganyok rendesen járnak dolgozni... És járatjak a gyerekuket iskolaba ovodaba nem piszkosak sot ennyi lehet a foldrol olyan tisztasag van naluk..

De vannak a rossz ciganyok és a olahciganyok lopnak csalnak... Egész utca zeng toluk budosek koszosak.. Stb Stb... Igen én is cigany vagyok... De egyáltalán nem úgy neveltek fel.. És egyáltalán nem látszik rajtam.. Nem vagyok fekete :D inkább feher vagyok :D..igen kijártam a alapsulit és most közèpsulis vagyok vendeg láto és idegenfogalom szakon tanulok :)

2017. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Újságíró kollégám mesélte évekkel ezelőtt (én nem az vagyok), hogy nem is hinnénk, mennyire normális nő, akkoriban ment az RTL-en a Győzike-show, interjút készített vele. Érettségizett, intelligens. Még én is meglepődtem, mert ugye nem ezt mutatta a műsorban. Nekem nincs vele bajom. A főzősműsor óta egész szimpatikus.
2017. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
54%
Leszámítva azt, hogy teljesen más alkat, típus vagyok, mint ő, nekem szimpatikus és úgy gondolom, ahogy a kérdező.
2017. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem dolgozott? Hát a gyereknevelés mi a anyavaja, ha nem munka? Méghozzá elég kemény. PLusz az otthoni teendők... szóval nem a lábát lóbázza egész nap sztem...
2017. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Aki otthon van, az is dolgozik: ellátja a háztartást, neveli a gyerekeket, háttere az egész családnak.

Az otthoni munka jogi kategória.

Válás esetén nem hivatkozhat arra a férj, hogy a felesége "nem dolgozott, ő tartotta el". Egy nagy frászt!

Amíg ő a vállalkozásában, vagy mint alkalmazott dolgozott, a felesége meg a másik felét látta el a munkáknak.

Amúgy nem tudhatod, hogy van-e a háztartáson kívül munkája, mert nem kötnek mindent a nagy nyilvánosság orrára. Vállalkozásaik vannak.

A "Győzike" egy kitalált szórakozás primitív embereknek, hogy legyen egy maguk közül való, akit irigyelhetnek, szapulhatnak, vagy röhöghetnek rajtunk.

2017. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

" Érettségizett, intelligens. "

Ma már az érettségi kb. olyan szinten van, mint anno a nyolc általános.

2017. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!