Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry Styles + Louis Tomlinson...

Harry Styles + Louis Tomlinson. Larry Stylinson?

Figyelt kérdés
Hittetek benne?

2017. aug. 25. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én hiszem hogy az ember szexualitása magánügy.
2017. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Sosem voltam nagy rajongó, de a barátnőim azok voltak. Én nem hittem benne, ők igen. Engem nem is nagyon érdekelt mondjuk, őket viszont igen.
2017. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
zöldkéz ment :)
2017. aug. 25. 20:50
 4/12 A kérdező kommentje:
léci írjatok még sokan válaszokat xd
2017. aug. 26. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Sosem hittem bennük, pedig szerettem volna. Sajnos az ilyen shippelések nem mennek nekem, pedig úgy szeretnék valami ilyesmiben tényleg hinni és reménykedni. :D
2017. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Néha mikor ott az esély rá hogy bevallják hogy Larry is real/not real akkor csak kerülik az egészet.

Én el tudnám képzelni hogy kicsit több VOLT köztük mint barátság, de ha együtt lettek volna már rég bevallanák és szerintem azért nem mondják ki hogy Larry is not real mert nem akarják összetörni a rajongók szívét akik végig hittek benne hogy van köztük valami.

2017. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hmmm... zerintem inkább azért, mert maguk közt letiztázták
2017. aug. 29. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem Larry igen is létezik. Ezért páran lehet hogy le fognak cseszni de annyi minden bizonyítja hogy ők szeretik/szerették egymást. Rengeteg videó kép interjú es amikor Louis Eleanor mellett van annyira nem tűnik boldognak bezzeg amikor Hazzussal van:(
2017. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Volt pár pillanat amikor azthittem hogy tényleg van köztük valami, de mindig is úgy voltam vele hogy ők csak nagyon jó baratok😻
2018. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Szoval en nem tudok random legjobb baratokat shippelni. Szerintem egyertelmu hogy baratok. Nekem a Zarryn akadt ki a szemem. Nem ismerik sokan mert a Larry van felkapva, de amiket Zayn es Harry csinalt az durva, es a szolo zeneikbe is egymashoz beszelnek... szoval szerintem Zarry kozott volt valami. Ha ti azt mondjatok a larryre hogy tobb volt koztuk, akkor a zarry kozott hazassag volt... nezzetek youtubeon zarry documentariest❤️
2020. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!