Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Jacob Sartoriust?

Szeretitek Jacob Sartoriust?

Figyelt kérdés
Nemtom de én Carson Luders facebook oldalán fedeztem fel mondom ki ez a csunyafiu de beleszerettem jo ezt nem mondhatom ugyanis meg eloben nem lattam de aki magyar es lattta az irja meg milyen volt ugy fognam a kezet eleg videot nezek rola mindenhol kovetem tehat kb tudom milyen de az biztos hogy nalam 10 es a srac😍😍

2017. szept. 4. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzalmas, hányingerem van tőle akármikor ránézek. Egy öntelt nyáltömeg, akinek az a brandje, hogy minél több tinicsajt magába bolondítson. Akármit ír ki, akármilyen képet rak ki, akármit oszt meg magáról, mind erre megy és ezt segíti elő, mert így a csomó elvakult tinicsaj megveszi a szarjait meg elmegy az előadásaira, annak ellenére hogy nulla tehetsége van. A marketingesei meg dörzsölik a kezüket:D A legszomorúbb az egészben az, hogy rengeteg olyan nulla srác van mint ő, aki ebből híres hogy egocentrikus és nyáladzik a kamerába.

Na de ettől függetlenül ha te odáig vagy érte, akkor legyél odáig érte, pár év múlva valószínűleg kinövöd:D

2017. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 13 éves húgom bolondul érte, októberben megyünk Bécsbe a koncertjére és engem ért a "megtiszteltetés", hogy elkísérhetem. A gyerek amúgy egy tehetségtelen nulla, hangja nulla, ami van az is audiotune, a zenéi megírásában gondolom marha sokat segédkezik. Gyakorlatilag semmi mást nem csinál, mint hergeli a kislányokat, mert máshoz nem ért bár valószínűleg ezt is a marketingcsapata csinálja helyette. Otthon csak szartúróként fut és pont annyit is ér.
2017. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok már tini....

nem jön be a fiú.

2017. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy igazából énis gondoltam arra hogy próbál menő lenni otthon meg anyu nem tom kitoroni a seggem de nembaj igazából szerintem amikor kisebb volt aranyosabb volt fogyszabájzóval mert én musicallyn néztem meg youtubon meg ha liveolt de szerintem jók a "zenéi" nekem a hit me back es a summer a kedvencem am en nem veszek tole cuccokat mert most minek mutogassam a feliratos tokomat vagy ilyesmit am igaz hogy ha egyet énekelsz és az bármien rossz de hivatalos akkor te már sztár vagy
2017. okt. 5. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!