Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » @jazminlolita és @losooliver...

@jazminlolita és @losooliver együtt van még?

Figyelt kérdés
@jazminlolita a Kaveházi Krisztina modell lánya. @losooliver nem tudom kinek a gyereke, de láttam instagramon képet Fábián Anita (joban rosszban) gyermekével. Talán ő az anyukája? Jázmin és Oliver még egyutt van?

2017. dec. 2. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Milyen okos vagy
2017. dec. 2. 22:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en valaszomat miert kellett torolni? Csak annyit irtam, hogy szerintem igen 😀
2017. dec. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Itt még annak a válasza is ki lett törölve, aki normális választ adott. XD Hülye πcsa.
2017. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pff az én válaszom is töröltette...akkor minek írsz ki kérdést? :D Agyiszint= -8 oldalra fordítva
2017. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Babák, kicsit tanuljátok a GYK-t:


MINDEN !!!!


_____MINDEN____



MINDEGYIK


felhasználó jelenthet be kérdést és VÁLASZT is! Úgyhogy nem biztos, hogy a Kérdező volt.

2017. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem jelzett egy kérdést sem hogy jött, és ki kérem magamnak hogy egy valaszt is töröltem mikor nem igaz sőtt nekem egy válasz sem jött
2017. dec. 3. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Lepontozhattok 0-ra nyugodtan, ez itt akkor is így működik.
2017. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!