Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tűnik olyan megviseltnek...

Miért tűnik olyan megviseltnek Britney Spears?

Figyelt kérdés

Nem gonoszkodásból kérdezem, vagy azért mert mások életével akarok foglalkozni, hanem kíváncsiságból.


Mostani képein ahogy írtam, olyan megviseltnek, leharcoltnak, kiéltnek tűnik.


Pl. ezeken


[link]


[link]


Jó az ok hogy már nem fiatal, 36 éves, ő is öregszik, de szerintem ennyi idősen ez a fokú öregedés nem normális. Ismerek vele egykorú és nálánál idősebb nőt, akinek sokkal szebb a bőre és nincsenek ráncai, és valahogy üdébbek.


De amúgy kár érte, igazán helyes nő mikor kezdte a pályáját. (És nem most kezdődött, valamikor 30 felett kicsivel).



2017. dec. 5. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, plusz valóban kiélt.
2017. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert a sminkese egy ritka nagy balf**. Nézd csak meg a képeit az instagramon pl, rengeteg képe van, amin egy deka smink nincs rajta, nincs szerkesztve sem, és közel sem így néz ki, mint itt. Túl sok az alapozó, túl sok a púder, túl sok a szemfesték. Természetesen egyáltalán nem ilyen megviselt az arca. Jobban tartja magát, mint bármelyik korabeli.
2017. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
58%
Mert megszokta hogy ő a popp hercegnő, és most bármit is csinál már annyi vetélytársa van hogy egyszerűen nem bír velük, nézd meg miután Gaga lekőrözte szinte mindenben, azóta nem bír igazán talpra állni. megszokta hogy ő a legjobb, és egyszer csak jött valaki aki lekőrözi, aztán a többiek, szerintem ezt nehezen bírja feldolgozni, csak már nem tud rajta változtatni.
2017. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Plasztika, alhokol, drogok, mentális betegségek - Nagyon hánytatott élete lett sajnos, ez meglátszik rajta.
2017. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
valasok, mentalis betegsegek, idegosszeomlasok, hizas, fogyas, terhesseg ... es kitudja mi nem volt ..
2017. dec. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenkiről készülhetnek előnytelen fotók, mindenkit sminkelhetnek ki rosszul, illetve mindenkinek lehetnek ilyen-olyan problémái. Láttam olyan képeket róla amin nagyon jól nézett ki, alig pár hónapja, ez ezek nem photoshoppolt meg gálaestes képek voltak vagy lemezborítók, hanem konkrétan a gyerekeivel nyaralt valahol.
2017. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, tudnál ilyen képet linkelni?

Nagyon érdekelne.

2017. dec. 17. 00:01
 8/12 anonim ***** válasza:
2017. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Drogoktol
2017. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz kép az alakja valóban jobb, mint régebben, én olyan képre gondoltam, ahol az arca jobban látszik és friss fotó.
2018. márc. 3. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!