Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tűnik olyan megviseltnek...

Miért tűnik olyan megviseltnek Britney Spears?

Figyelt kérdés

Nem gonoszkodásból kérdezem, vagy azért mert mások életével akarok foglalkozni, hanem kíváncsiságból.


Mostani képein ahogy írtam, olyan megviseltnek, leharcoltnak, kiéltnek tűnik.


Pl. ezeken


[link]


[link]


Jó az ok hogy már nem fiatal, 36 éves, ő is öregszik, de szerintem ennyi idősen ez a fokú öregedés nem normális. Ismerek vele egykorú és nálánál idősebb nőt, akinek sokkal szebb a bőre és nincsenek ráncai, és valahogy üdébbek.


De amúgy kár érte, igazán helyes nő mikor kezdte a pályáját. (És nem most kezdődött, valamikor 30 felett kicsivel).



2017. dec. 5. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos nem bántani akarom, de nagyon rossz a genetikája, csúnyán öregszik erről nem tehet. Plusz az életmódja is nyomott hagyott. Reméljük méltósággal fogja viselni és nem műteti rommá magát.
2018. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az a durva amúgy, régebbi képein megfigyeltem hogy az anyja néhol jobban festett mint ő a közös képeiken (mondjuk róla is megvan a véleményem).
2018. okt. 23. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!