Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tegyek ha mar 2 eve...

Mit tegyek ha mar 2 eve szerelmes vagyok Justin Bieberbe?

Figyelt kérdés
16 vagyok es 14 evese korom ota szerelmes vagyok bele. Nem birok mas fiuval lenni mert en ot szeretem. Ez mar beteges nalam. Mit tegyek? Legyszi ertelemes valaszokat.
2017. dec. 13. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd sokat ezt a fotót. Nagyon szexi ez a gatya és fejfedő: [link]
2017. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Igen, ez már beteges. Az természetes,hogy ennyi idősen van egy ideálod, de hogy Rajta kívül nem kell senki - az már nagyon nem természetes, hiszen ez mindig egy álom marad Részedről.


Keress Hozzá hasonló karaktert, biztos van ilyen srác!

2017. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy szerelmes belé, mert nem lehetsz valakibe szerelmes, akivel soha nem beszélgettél, és akivel valszeg soha nem is fogsz.

nem ismered őt, csak amit a médiában mutat magából, de az igazi személyisége előtted és mindenki más előtt is rejtve van.

te csak a sztárt, de nem az embert ismered.

maximum tetszik, de ez nem egyenlő a szerelemmel, ne keverd össze.

értelmes válaszokat pedig csak értelmes kérdésre várhatsz el.

16 vagy, ideje megkomolyodni, leszállni a földre, és reálisan szembenézni azzal, hogy mekkora marhasággal telnek az éveid a Bieber-gyerek után, nyálcsorgatva.

2017. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Én is hasonló cipőben járok és sajnos egyre rosszabb a helyzet. Én Mága Zoltánba vagyok szerelmes évek óta, még hegedülni is megtanultam miatta, magányos estéimen a vonóval hm... játszadozom (ha érted), miközben rá gondolok. Anyám elvitt pszichológushoz, de csak rontott a helyzeten, azóta már van egy brácsám is.


16/L

2017. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

5. ez csak vicc ugye?

2017. dec. 13. 10:28
 6/8 A kérdező kommentje:
1. jo tenyleg az a kep elegge gaz xd.
2017. dec. 13. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, majd "kinövöd".
2017. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csukika888 ***** válasza:
majd el múlik mert egy idő után rá jössz hogy köztetek úgy se lesz semmi
2017. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!