Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ember Márk színésszel beszélt...

Ember Márk színésszel beszélt már valaki facebookon vagy személyesen?

Figyelt kérdés
Elég sok kérdésem lenne, nagyon meghatározó személy az életemben. Gondoltam megírom neki facebookon, mégis mit veszíthetek vele? De még nem mertem megtenni, az lenne a kérdésem, hogy milyen, mint ember, hogyan "viselkedik"?

2017. dec. 29. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én imádom. Nagyon kedves. Barátságos. Én is megírtam neki,hogy nagyon szeretem,nagyon jó színész. Kedvesen reagált rá. Biztos vissza fog írni és örülni fog,hogy írsz neki. Ne félősködj. Légy bátor és határozott. Nem harap. Lehet nem ír azonnal vissza,de az nem azt jelenti,hogy nem kíváncsi rád,hanem azt,hogy elfoglalt. Írj neki még ma! Az ember nem azt bánja meg amit megtesz,hanem amit nem tesz meg!😉. 18/L
2018. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!