Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit kereshetnek a Budapest...

Mennyit kereshetnek a Budapesti Operettszínház művészei?

Figyelt kérdés

Nem irigykedni szeretnék,csak szimplán kíváncsi vagyok.


Szerintem azért az ilyen sztárok megkeresnek kb 600 - 800 ezet nettót is,vagy naiv lennék ezzel kapcsoltban?



2018. jan. 20. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fischl Mónika itt lakik Szentendrén, 1.5-2 milliót megkeres, nem vagy naív.
2018. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Wow! Az szép! :O Köszönöm a választ,ment a zöld! :) Jöhetnek még válaszok!
2018. jan. 26. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Na most. Mit értünk sztár szó alatt. Sztár az, akit a Világ minden országában ismernek, ha nem is mindenki de jó páran. Tehát. Enrique Iglesias, Madonna, Michael Jackson, Ricky Martin. Ők sztárok. Nem beszélve arról, hogy ők megérdemlik azt, hogy ismerjék és szeressék őket.


Én régen nagyon szerettem az Operettszínházat. Ház ez a dolog mára gyökeresen megváltozott.


Nekem ne mondja senki azt, hogy Veréb Tamás egy sztár. És mondhatnék még neveket, de nem méltók arra, hogy megmozdítsam értük a kisujjamat is. Veréb Tamás nem sztár, hanem egy nyegle sz@r.


Persze vannak onnan ismerőseim, akikkel a mai napig ha találkozok, megállunk két percre. Akit onnan kiemelnék és nem oda való, az Gubik Petru, vagy Kocsis Dini. Miért nem ide valók? Mert ezerszer jobbak, mint a többi és nem valóak egy ilyen elfuserált színházba. És ha engem kérdezel, ez a jelenlegi helyzet, ami az Opiban van, nem adok 10 évet és vége lesz. És kezet lehet csókolni a Nagy Kerónak, mert hála neki, a színház hírneve megtört. Híre ment egész Európában az ügynek. És Én láttam a színház látogatottságának 2017-es statisztikáját. És az utolsó negyed évben a látogatottsága, az internetes keresések és az értékelések, 94%-ról lecsökkentek 56%-ra. Na ennyit akartam mondani.


(by: egy volt musical tagozatos)

2018. febr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes választ! :)


Nyilván a "sztár" szót úgy értettem,hogy a magyar hírességek.


Hogy érted,hogy Kocsis Dénesen,és Gubik Petrán kívül rosszak a művészek? Azért Janza Kata,Nádasi Veronika,Vágó lányok,Peller-ek,Szendy Szilvi,Fischl Mónika,Szinetár Dóra,stb... elég profik szerintem. Nyilván csak egy ember vagyok a nézőtérről,de nekem elég profinak tűnnek.


94%-ról 56%-ra? Az igen! :O Pedig azt hittem,töretlen a színház népszerűsége. Most is egy csomó előadásra már nem lehet jegyet kapni. Kero amúgy engem is felháborított! Kis Kero meg még inkább... Szegény Dancs Annamari :/

2018. febr. 23. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rám privátban.
2018. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!