Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki imádja Leonardo Dicapriot?...

Ki imádja Leonardo Dicapriot? (18/l)

Figyelt kérdés
Mit szerettek benne?😍

2018. jan. 30. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A színészi játékát.
2018. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Imádni csak Istent szabad. Vagy még esetleg az oreos sajttortát.
2018. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó filmjei vannak az utóbbi időben
2018. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én imádom. A legjobb színészek közé tudnám sorolni. Egyszerűen zseniális amit csinál. A Viharszigetben is fantasztikus a Titanic,Az FBI embere, Eredet, A szabadság útjaiban is leírhatatlan..nagyon jó színész. Amikor sír vagy szomorú szenved vagy "szenvedélyes" ordít és dühös annyira beleéli magát a szerepébe, annyira tehetséges..nekem mindig össze szorul a szívem amikor a filmjeiben megható jeleneteket kap..♥ És ez mellett magánemberként is szeretem. Természetvédő rengeteget segít,kampányol, konferenciákra jár és tudósokkal tartja a kapcsolatot a globális felmelegedés veszélyeiről van egy kisebb filmje ( dokumentum film Gimiben kötelező volt megnézni) Ez nagyon fontos filmje a National Geographic a teljes filmet elérhetővé tette már és világszerte több platformon is elérhető. Ez a mostani helyzetünkről szól rengeteget lehet belőle tanulni. Klímaváltozás,özönvíz a fő téma. Imádom, hogy ennyire érdekli mi lesz világunkkal és annyira feladatának tartja, hogy segítsen. Már kiskora óta érdekli ez és nagyon nagy állatbarát is. Ő példakép lehetne sokaknak :) ♥ nem csak azért lehet valakit szeretni, mert jólnézki :)
2018. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, nem imádom Dicapriót, de remek színésznek, és embernek tartom. Régebben csak egy nyálas szépfiúnak gondoltam, aztán megnéztem a Gilbert Grape című filmet. Ő játszotta a 13-14 éves szellemi fogyatékos fiút. Először nem is ismertem meg, azt hittem, hogy TÉNYLEG egy igazi fogyatékos fiú játssza a szerepet. Ekkor változott meg a véleményem róla jó irányban.
2018. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem imádom. De zseniális színèsz az biztos.
2018. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őt nem, a filmjei közül viszont többet is.
2018. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!