Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BTS tagjai összejönnének...

A BTS tagjai összejönnének egy olyan lánnyal aki nem koreai?

Figyelt kérdés
Sok mindent olvastam már róluk,de erre kíváncsi lennék!Vagy ők is inkább a Koreai lányokat rakják előnybe mint a legtöbb koreai férfi?Nem pont magyarokról van szó,inkább úgy mondanám "európai" lányokról lenne szó.

2018. febr. 14. 17:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszöönöm utolsó a hasznos választ <3

még egyébként azt olvastam hogy mindegy nekik hogy dupla szemhéjú vagy mongoloid(tehát ázsiai)lehet ez is az,szóval akkor ez is már egy előny xD

2018. máj. 16. 17:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Többen mondták már hogy nem számit nekik milyen nemzetiségű a lány,szivesen megtanulják a lány nyelvét mert hátugye "érte mindent",Jungkook még azt is mondta,hogy szeretne majd utazni a barátnőjével ahonnan az származik,szerintem cuki :')
2018. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha megszeret egy lányt PONT nem az fog számítani milyen a nemzetisége..
2018. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aminap láttam egy videót,ahol Jimin ideáljáról volt szó és ott volt hogy szereti az európai lányokat is, szóval már ez is valami^^
2018. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Ti bolondok vagytok a hiú ábrándjaitokkal együt :""D. Soha, egy idol sem jönne össze olyannal, aki nem tud koreaiul és/vagy nem ázsiai (vicces is lenne xDDD). Ázsiai alatt lehet érteni például kínait vagy tajvanit is. Sosem fogtok még egy sziát sem köszönni nekik.
2019. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
EZ engem is érdekelne.de nincs sok esélye annak hogy bármelyik bts tag egy európai lánnyal randizón. hisz még Magyarországon sem voltak egyszer sem.és még a nyelvet sem beszélik.
2019. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!