Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shawn Mendes-zel tudnek...

Shawn Mendes-zel tudnek valahol talalkozni a Szigeten a "szinfalak mogott"? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Ugye 2018-ban jon. Mar 4 eve varok ra, hogy lathassam eloben, es nem szeretnem elszalasztani. A koncertre megyek, de a szinpadon kivul talalkozhatok vele?


Es meg valami: ha nem lehet odamenni hozza, akkor hogy tudok majd az elso sorba odajutni? Marmint a szinpad szelehez, hogy elol lehesssek? Ott kell allnom egesz nap, hogy be foglaljak be a helyet, vagy nincs ott minden egyes masodpercben hatalmas tomeg, pl amikor nincs eppen fellepo?



2018. febr. 22. 20:53
 1/5 anonim válasza:
55%
Fuu képzeld én is megyek,de nekem ez lesz az első szigetem szóval nem tudok olyan sokat,de ha jól hallottam nem lehet bejutni a backstage-be szerintem ahhoz túl hires.Az első sorba pesig nehéz bekerülni szóval vagy menj oda nagyon korán vagy próbálj meg a tömeg eleje/közepe felé menni és aztan törj utat előre 😂😂💗
2018. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszii😄 Esetleg valaki, aki mar volt a Szigeten?
2018. febr. 22. 21:25
 3/5 Sidechain válasza:

Haliho


Backstage-be dolhoztam 2 evet, volt olyan eloado, akinel mar reggel ott alltak a mainstage legelso soraba, hogy fix helyuk legyen. Hozzatenni, h tuzo napsutesben ,mindenesen😃 De akkor van eselyed, hogy lepacsiz veled, vagy netan fotot lo a teloddal, ha orbitalisan nagy szerencsed van😃 Backstage-be, csak Mainstage crews passal, vagy AAA-s passal (ami rendezoknek van) tudsz bejutni. Szal max akkor ha ismersz valaki olyat.

Ui. A legelso sor veszelyes tud lenni, amikor 50-80ezer ember van mogotted, neha megerzed😃

Vizet vigyel

2018. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi^^


Nekem az is elég lenne, ha hozzámérne... :') Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni érte. Aki esetleg megy még velem egykorú írhat privát üzenetet

2018. febr. 27. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Almodozzatok meg tovabb
2018. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!