Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tove Lo svéd énekesnőnek van...

Tove Lo svéd énekesnőnek van egy száma, Talking body címmel, amit ha élőben ad elő, akkor a színpadon a szám közben felhúzza a pólóját, és megcsodálhatja a közönség a formás kis mellét?

Figyelt kérdés
Engem kezd kiakasztani ez a világ.Nem veszi be a gyomrom ,hogy ide jutott az európai kultúra.És az alulöltözött énekesnő jelenség nem egyedi,ott van még Dua Lipa, Zara Larsson, Inna, Sophie Ellis Bextor,és még páran,tőlük is lehet látni néha ezt a közönségességig menő öltözködési stílust.Milliókhoz jut el így az üzenet,hogy ilyen a nagybetűs fehér NŐ,aki nagyszínpadon árulja testét a nagyvilágnak.Innentől egy lépés,hogy az afrikai,meg kitudja honnan , emberek idejönnek Európába,mert itt mindent lehet,hiszen a nők ilyenek.És most nem a nőket hibáztatom általában,hanem ezt az egy-két közönséges sztárt,akik egyébként tehetséges énekesek, de véleményem szerint nevetséges szexuális forradalmat csinálnak, mikor Európa vérzik.És ugye Tove Lo pont svéd,hát meg lehet nézni mi van Svédországban.. Lányokat kérdezném elsősorban. Mi visz rá egy nőt, hogy ilyet tegyen?

2018. márc. 12. 18:16
 1/2 anonim válasza:
Megértem, hogy zavar, de próbálj meg ne foglalkozni vele.
2018. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miota Kim Kardashian ennyire berobbant, szerintem azota ilyen divat a meztelenkedes. Emlekeztek, amikor par eve Miley Cyrus levagatta a hajat es fellepes kozbe razta a feneket egy masik pasinak, es honapokig botrany volt belole, es mindenki errol beszelt? Ma mar ez egy atlagos, szorakoztato koncert alapja. Amugy meg a skandinav lanyok mar evek ota elegge k..rvasak, meg is van az eredmenye..
2018. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!