Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legszebb a Kardashian-Jen...

Ki a legszebb a Kardashian-Jenner lányok közül? És milyen sorrenben?

Figyelt kérdés
Nekem Kim a legszebb, őt követi Kylie, utána Khloé, azután Kourtney és utolsónak Kendall.

2018. ápr. 2. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem kendall a legszebb utána kylie khloe kourtney és kim utána az anyjuk és utolsó caitlyn jenner :D
2018. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kylie és Kendall a legszebb a lányok közül, aztán Kim, Khloé és Kourtney az utolsó. Legalábbis számomra.
2018. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kendall a legszebb köztük. Aztán Kourtney. Khloe nem annyira szép. Kim és kyle pedig tok egyforma; plasztikszörny.
2018. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Undormány hányadék az összes, külsőre műanyag, belsőre meg no comment. Ha már mindenképpen híres és szép nőkre vagy kíváncsi, javasolni tudom: Gal Gadot, Emilia Clarke, Daisy Ridley, Felicity Jones, Alicia Vikander. Hogy csak párat említsek.
2018. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia :) Szerintem Kylie,bár tudom,hogy mű,valamiért ő a legszimpibb,aztán Kendall,Kourtney,Kim,és végül Khloé.
2018. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szépség én ez a sorrend:

1. Kendall

2. Kourtney

3. Kylie

4. Kim

5. Khloé


Az más kérdés, hogy szimpátiában teljesen más sorrendben állnak.

2018. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Kylie

2. Kourtney

3. Kendall

Ide sorolnám az anyjukat

4. Kim

5. Chloe

2018. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első mindenképpen Kendall. Nyilván az Ő vonásain is finomítottak a sebészek, ellenben még bőven Ő a legtermészetesebb a famíliában. Tipptopp, szimmetrikus arcú, jó alakú lány.

A második számomra Kim - a plasztikai beavatkozásai előtt. Olyan bájos arcú teremtés volt korábban, nem lett volna szüksége a műtétekre.

A harmadik helyre Kourtney-t teszem, mivel szintén széparcú, egészséges nő benyomását kelti. Van valami vonzó, játékos a kisugárzásában.

A negyedik Khloe. Vagány, jó humorú, cserfes nőnek tartom. Jól áll neki a magas termet, plusz a husisság. Különleges teremtés.

Az utolsó pedig abszolút Kylie. Hát ne haragudjatok, de fiatal lányként Ő már egy plasztikroncs, komolyan. Abszolút átszabták a teljes kinézetét, ami számomra teljes mértékben taszítóvá teszi. Olyan, mint egy félig leeresztett gumibaba a lány.

2020. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!