Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avicii tényleg meghalt?

Avicii tényleg meghalt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg.

Én sem akartam elhinni, először egy külföldi oldalon láttam a hírt, rögtön azt hittem, hogy kamu az egész.

De aztán, amikor már 3 magyar hírportál is ezt közölte, majd a Wikipedia oldalán is rögtön felíródott a halálának dátuma, akkor már tudtam, hogy sajnos nem vicc.

28 évesen előtte volt az egész élet, nem is értem, miért kellett szép lassan kinyírnia magát az itallal.

2018. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos nem álhír.
2018. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen sajnos tényleg meghalt. Nyugodjon békében :(
2018. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Ez van sajna.


Ezek a DJ-k utaznak össze vissza a világban, és néha ez előfordul, hogy 1-2 elpatkol.

2018. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Tegnap valaki kiírt egy kérdést, hogy nincs értelme élni, öngyilkos lesz stb., stb., egy válaszoló pedig csak annyit írt neki:


Avicii:(


Nem igazán értettem, mert nem olvasok bulvárt, de tegnap este óta tudom, hogy miért írta.

Hasnyálmirigy rákja volt.

2018. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
95%

# 4


Hát az tényleg elég néha van, a Bingo Players-es Paul Bäumer halálán kívül nem nagyon hallottam, hogy híresebb DJ meghalt volna az elmúlt pár évben.

Nem volt hasnyálmirigy rákja, csak gyulladása.

2018. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
6.! Köszi a javítást, de neki már mindegy. Én is szerettem a zenéjét, pedig már nem vagyok tini, sőt...
2018. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Szegény, nagyon fiatal volt még.
2018. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, sajnos. :( Maszkatban, Ománban. Állítólag öngyilkos lett, de annyira nehéz elhinni. Nagyszerű dj volt.
2018. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!