Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért lett öngyilk...

Szerintetek miért lett öngyilkos Avicii?

Figyelt kérdés
Szerintem már gyerekkora óta komoly pszichés problémái lehettek, sokáig nem járt sehová, szinte alig volt barátnője, félt az emberektől
2018. máj. 1. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

De unalmas már.


Na jó szerintem azért mert zavarta hogy nem tud egy normális track-et összehozni.


na ezért.

2018. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A művészek az átlagnál érzékenyebbek.

Mindegy is már. Nyugodjék békében!

2018. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ő a zene szeretete miatt lett dj és nem a hírnév miatt. Nem tudta elviselni a hírnevet, nem az üzleti világba illett. Én sajnálom, nagyon szerettem :( Nyugodjék békében! :(
2018. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

miért medikalizálod?


szerintem simán introvertált volt meg érzékeny.

nem kell mentális sérültnek beállítani.


én sem járok el, sokat olvasok filmezek, gondolkozok, és facér vagyok, mégsem gondolnám bolondnak magam.

2018. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteg volt mentálisan aki a nyakát kétszer az ereit 4*szer megvágja az gumiszoba kategória.

Nagyon megviselték azok az évek amíg a menedzsment hajtotta mint az állat.

A menedzsere azt tette fel a fb-ra hogy a women troubles...vagyis a r.. kihasználták főleg lóvéra.

Az előző nőjétől visszaperelte a ráköltött pénzt csak ezt a magyar sajtó nem hozta le...

A mostani nőt már 8 hónapja kivágta mint a macskát azok a fotók régebben készültek.

Magánéleti és szakmai válság okozta mély lelki problémák depresszió spirál...

2018. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A menedzsere A Pournouri elég mereek ember már fiatalon is az volt..

Amikor találkozót beszéltek meg Avicii-val mert menedzselni akarta Avicii a barátai nélkül nem is mert elmenni annyira félt tőle...

Azt nyilatkozta hogy Avicii nem értette a pénz értékét, hogy mennyi más ember függ tőle anyagilag...

Avicii doesnt understand the value of money he made..

Pournouri doesnt understand the value of a human...(me)

Nagyon beteg volt már amikor 10 Las Vegasi show-t kellett lenyomnia mert fél milliót kapott darabjáért és úgy volt vele nehezebb lemondani mint hogy ő félhullán is kiálljon a színpadra...

Amikor 2016 ban szakított vele még P állt felljebb.

Közölte hogy keres egy másik tehetséges DJ és azt fogja futtani nem egy ilyen gyenge xart....:(((

Micsoda ember.

Amúgy éjszakai bárjai éttermei vannak szerte Skandináviában és nagyon rosszhírű ember hírében áll.

2018. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm a választ.tudsz még

róla valamit? a srác lelkileg gyerek szintjén volt, párkapcsolatra pedig alkalmatlan. Mindenki kihasználta, ő maga szerintem nem is vágyott párkapcsolatra, ezek a nok rámásztak a vagyon végett. A Tereza meg szintén elmebeteg. Sajnálom a srácot, hiába volt pénze, igazából senkire sem számíthatott, sosem volt boldog. Nyugodj békében Tim, hiányzol.nagyon...

Olyan kis félénk volt...rengeteg videót láttam róla,tipikus lehajtott fej.

Egy jó szakember kellett volna neki, valódi barátok, barátnő, nem pedig színpad, ahova rettegett kiállni.

2018. máj. 5. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt lelkileg gyerek és párkapcsolatra is alkalmas lett volna...

Ez a Tereza egy csomó osszmontírozott, fotoshoppolt képet tett fel magáról, pl amin a Tim és az ő gyerek lovagolnak ott a kép elején a nő feje nézd meg alaposan a nőt a hóna aljánál...........................

Hamis fotó!

Ahogy szinte az összes.

Egy haverjuk mutatta be őket egymásnak és lehet hogy egyszer meghúzta a nőt, de hogy nem volt a barátnője az biztos mert a bátyja kiírta az instára hogy My brother was single for a very long time....

A nő simán hazudik ezt mindenki tudja.

2018. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nagyon szomorú,hogy nem állt mellé senki sem.Egy jó pszichológus tudott volna segíteni.
2018. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

[link]

Csak nekem jut erről a fotóról az angyal és az ördög eszembe?

2018. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!