Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted őszinte érzelmeken...

Szerinted őszinte érzelmeken alapszik Meghan Markle és Harry herceg házassága?

Figyelt kérdés

Mennyit befolyásol az egzisztencia és a pénz, a cím azon, hogy Meghan hozzá ment feleségül?

Vagy mindezek nélkül is nagy valószínűséggel hozzáment volna?

Kérdésem csupán érdeklődő jellegű, nő vagyok. Csak mások véleményére, meglátására vagyok kiváncsi.



2018. máj. 21. 07:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
50%

Hát, Harryé lehet hogy őszinte.De Meghan?

Azért annyira nem volt sikeres meg híres mert kb.akkor lehetett hallani róla először,amikor kiderült hogy eljegyzés lesz.Igy, hogy behàzasodott a királyi családba... már az egész világ tudja a nevét.Szerintem elég vonzó volt az a hercegnéi cím. Az "őszinte" szerelmes mosolyt meg volt ideje gyakorolni a színészi pályán. Most ebben a szerepben tetszeleg és nagyon jól megy neki mert mindenki el van ájulva tőle. Csak egy celeb.

2018. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
19%

Tökéletesen egyetértek a #9 és #11-es válaszolókkal.

Nekem sem tűnik őszintének. Szerintem egyáltalán nem volt híres színésznő.

Mellesleg nem mindegy, hogy amerikai színésznő, vagy a brit ,,hercegné".

Még szép, hogy hozzáment Harry-hez.

Egyáltalán nem illik bele a királyi családba, semmilyen szempontból.

Nem is értem, hogy a királynő ezt hogy engedhette meg.

A 9-es válaszoló nagyon jól látja, nem bírja a ,,hercegné" szereppel járó kötöttségeket. És akkor még őt kell sajnálni, hogy szerencsétlen nem vehet fel nadrágot vagy mit tudom én...

Amikor több millós/milliárdos cuccokban jár.

Az meg, hogy szépen mosolyog, nem jelent semmit. Igen, ez a szakmája ha úgy nézzük.

Van benne rutinja.

Remélem majd Harry is belátja, hogy nem volt valami jó party ez a nő.

Majd ha elolszlik a rózsaszín köd a feje felől.

Mellesleg tök öreg, eleve két évvel idősebb a hercegnél. Pff...

Nem fog tudni 1-2 gyereknél többet szülni.

2018. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne 1-2 gyereknél többet szülnie? Nem a 15. században vagyunk. A testvérének már van 3 gyereke is, még akkor se lenne semmi ha Meghan egyet se szülne. Amúgy se lennének sehol a trónöröklésben, 8-10. helyek leghamarabb, sose kerülne egyikőjük se a trón közelébe sem.
2018. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!