Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » XXXTentacion öngyilkos lett?

XXXTentacion öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Minden hírben leírják hogy megölték, lelőtték.
2018. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Úgy tudtam, hogy itt is meg fog jelenni. :'D

Nem hiszem. Valószínűbb, hogy a tetű volt, és pár másik tetű lelőtte.

2018. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
*egy
2018. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Semmilyen mufaj megcsufoltjai vagy mijei nem voltak, ugyanis a rao es a cloudrap totalisan mas!!

Kedves kérdező, tul sok info van de ha a lenyeget szeretnee hallani, Paulstreet toltott fel videot a yt-re

(Ne aggodj, magyar a srac ha esetleg nem tudod).

Azok akik ocsaroljak xxxtentaciont akkor nezzenek szet jobban az interneten, hamar instagrammon a napjait nem látták

Tentacion tiszzaszivu es lelku volt, oszinte zenékkel. Instagram napjain is rengetegszer megfordultak lelkesito es motivacios szovegei is. Imadta a rajongóit, nem lenne öngyilkos

Es nem drogozott!!

Es mielott valaki felhozva a hulyesegeit, nem vert egy not sem, nemhogy meg terhes not akit szeretett!

Nem bantott semmilyen not, gyereket vagy szeretett!!

2018. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó te hol olvasod az ilyen agymenéseket? Vagy elvette a fanboyság a belátási képességed? Bárhol írják le az életrajzát, tele van botránnyal a gyerekkorától kezdve.
2018. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
En öngyilkossagról sehol nem hallottam, olvastam, vele kapcsolatban, csak gyilkosságról.
2018. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon sok teoriat hallottam errol az egeszrol, ez is koztuk volt, de en nem hiszem, hogy ongyilkos lett volna.

Soldier.kiddo vagy Draket latom a legvaloszinubb gyilkosnak ebben az ugyben.

2018. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
5ös látszik kicsit sem ismerted X-et, max az új számaitól. Soha nem volt egy kedves ember, amit a múltban tett, ölt már embert is azt is lemerem fogadno, plusz barátnőjét verte agyon, lehet akármilyen jószívű a múltja nem tűnik el. Számítani lehetett a halálára, mint ahogy tupacéra és a többire is. Voltak ellenségeik, nem mezei magyar rapperekről beszélünk.
2018. jún. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!