Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lagzi Lajcsi "azon dolgozik,...

Lagzi Lajcsi "azon dolgozik, hogy az igazság kiderüljön" Szerintetek is jól hangzik?

Figyelt kérdés
A gátlástalanság határtalan
2016. okt. 31. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Már részben kiderült, pl mikor ráakarták kenni és feldúlták az egész birtokát egy ókori márványlap miatt hogy nála van mert ellopták valahonnan. Aztán egy másik faluban lett meg.
2016. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem, amit Te említesz, egy piti ügy (legalább is a főügyhöz képest), nagyon nem tartozik a tárgyhoz.

Ilyen nagy volumenű áram - és egyéb lopással a nullára nem tudnak bevádolni senkit. Most már (részben) azon múlik a jövő, hogy mit tud kihozni az ügyből az ügyvédje. Mert azok csodákra is képesek. A magyar jogrendszer direkt olyan, hogy lehessen halászni a zavarosban - ill. ki bírja tovább pénzzel.

2016. okt. 31. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyolc embert vádoltak meg, de nem is Lagzi Lajcsi a fő vádlott, hanem a társa és a közműves korrupt alakok. És a Boglárka lakópark a per tárgya, nem a saját birtoka. Ott lopták a gázt és az áramot évekig.
2016. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nézd, én annyira nem vagyok képben, de, még, ha nem is ő volt az értelmi szerző - mivel ő a tulaj - vagy társtulaj - a beleegyezése nélkül nem tehettek volna semmit. Világos, hogy ilyenkor mindenki hárít, és mindenki tolja a felelősséget másra. A magyar "jog"rendszerben ez még eredményes is lehet (így van kitalálva)
2016. nov. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!