Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki Mazsi Renáta volt férje?

Ki Mazsi Renáta volt férje?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok milyen ember(külső,belső(re)) hogy a nő elhagyta Berkiért.

2018. júl. 23. 18:28
 1/8 anonim válasza:
95%
Tóvári Attila. Valami üzletember. Az biztos, hogy értelmesebb tag volt mint a berki.
2018. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

elég egyértelmű. A férje mindenben feljebb állt a berkinél, de ezt a buta kisleányt az utolsó percben be lehetett füröszteni a berki süket dumájával. Így a férje itta meg a balul elsült kapcsolat levét.


Ha a hülyéje olyan nőt vett el volna, mint én, nemcsak a feje nem fájt volna , de még gyereket is kapott volna. De hát nem vagyunk egyformák.

De abba biztos vagyok, hogy előbb utóbb a berki kimutatja majd a foga fehérjét ebbe a kapcsolatba is, és a kiscsaj úgy fogja később a falba verni a fejét, hogy csak na.

De adja a jóisten, hogy ne legyen igazam.


Ez a véleményem.

2018. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem Tóvári, hanem Tóvizi Attila. Itt az Instagram oldala, megtudod nézni:


[link]

2018. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huh köszi! Jó képű nagyon a volt férje..nem is értem a csajt
2018. szept. 14. 08:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4. És ráadásul 1980-as születésű, tehát már 38 éves. Ennek ellenére én is azon a véleményen vagyok, hogy ezerszer helyesebb mint a Berki, és szerintem sokkal normálisabb is mint az a vadparaszt. Ami a Mazsit illeti, szerintem pont összeillik a Berkivel, agyilag egy szinten vannak.

Aki egy ilyen férjet elhagy egy majomért, annak nem igen van esze...

2018. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szegény lány nagyon buta. Nem volt jó döntés elhagyni a volt férjét azért a senkiert. 😐


Kíváncsi vagyok, hogy meddig tart a fellangolas

2019. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes tényleg a volt férje. Igy lathatatlanba nem ertem a lányt. Egy ilyen senkiházi ronda majomra lecserelni egy ilyen ertelmes, helyes pasit!!!
2020. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Számomra is döbbenet, de szerintem Mazsi egy eléggé önhitt, arrogáns, egyáltalán nem olyan tündi-bündi aranyos, bájos, kedves nő mint amilyennek látszani akar. Szó szerint becsvágyó, de nem úgy becsvágyó, hogy saját jogán, hanem valaki mellett akar ő csillogni. Berki Krisztián koronáján akart ő lenni a legnagyobb gyémánt. De ez nagyon nem jött be neki.

Berki egy nyomorult stróman, ráadásul olyan körökkel áll kapcsolatban, hogy a cserepes virágomat nem bíznám rá.

Szerintem az is szerencse, hogy eddig nem történt tragédia. Remélem, hogy most megkapja amit érdemel, min. 3 év letöltendőt magánzárkában.

2021. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!