Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Demi Lovato megélte a 26....

Demi Lovato megélte a 26. születésnapját. Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Korábban ő fogalmazott úgy, hogy az is csoda, hogy a 18. születésnapját megélte, mert már akkor is megjárta az elvonót. Egyébként szerintem műbalhé amit csinál. Azt mondja azért nyúl a szerekhez, mert depressziós meg bántották az iskolában, meg hogy az apja is drogos volt. De szerintem csak az a helyzet, hogy szeret ittas lenni meg drogozni mert jól esik neki elbódulni. xD Ettől függetlenül én bírom, nem akarom bántani ezzel, és csak remélni tudom, hogy nem fogja halálra drogozni magát. Be is linkelem a kedvencemet tőle: https://www.youtube.com/watch?v=CVgtGcftrC0

2018. aug. 20. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
2 év múlva lett volna érdekes ezt megkérdezni, hogy vajon csatlakozott-e a 27-esek klubjába, vagy sem. Szerintem nem fog idősen meghalni, aki ennyiszer visszaesett az valószínűleg megint így fog járni.
2018. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát benne van sajnos, de remélem le tud állni a szerekről. Szép, fiatal, tehetséges nő nagy kár lenne érte.
2018. aug. 20. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem követem Demi Lovatót, de Keith Richards a biológiai csoda, hogy még él meg Steven Tyler. Előbbi képével egy iskolában drogprevenciós előadásokat tartottak.
2018. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leszokott a drogról. Viszont, egy szívromhama volt, és három stroke-ot kapott, miután abbahagyta. Legalábbis, ő ezt állítja.
2021. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És, természetesen piált is.
2021. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!