Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS fanok, ez igaz?

BTS fanok, ez igaz?

Figyelt kérdés

Kering egy pletyka miszerint a BTS-nek az elért sikereik végett nem kell bevonulni?!


Lehetséges ilyesmi?



2018. aug. 25. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jin a legidősebb szóval a többi tag csak fiatalabb lehet:D

egyébként


nagyon remélem hogy sikerül nekik egyszerre bevonulni,mert a hiányuk nagyon nagyon fog fájni,az hogy továbbra is ilyen hiresek lesznek e az majd eldől,de mindig vannak új rajongók és akik a kezdetektől szeretik őket meg akik közbe szerették meg őket és true army-k azok soha nem fogják őket elhagyni♥


és igaz...amerikába most rohadtul felkapottak lettek,lassan több amerikai army lesz mint brazil vagy filippínói

2018. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Tudom, hogy lesz aki nem ért egyet velem, meg hasonlók, de légyszi mielőtt ítélkeznétek felettem és a véleményem felett próbáljátok megérteni az álláspontom.

Szóval véleményem szerint NEM!

És remélem, hogy nem is fog ez megtörténni. Ezt nem azért mondom, mert én nem szeretem a BTS-t, mert igenis nagy ARMY vagyok és már debüt óta követem őket, bár nem UB bandám, na mindegy ez már nem ide tartozik:D Szóval, szerintem igazságtalanság lenne a többi csapattal szemben. Jó, nagy sikereket értek el világszerte és büszkék is lehetünk rájuk, de a többi banda is ugyan olyan keményen, vagy talán még keményebben is dolgozik (Értem én ezt mondjuk a SHiNee-ra, akiknek borzalmasan nehéz így Jonghyun nélkül keményen dolgozni), na meg, ezt bár félve mondom, de igenis rájuk férne egy kis katonaság. De ez minden férfi idolra igaz nem csak rájuk.

Plusz nem halunk bele, ha bevonulnának. Megnyugtatok minden aggódó embert, hogy semmi az égvilágon nem történne velük, max izmosabbak és férfiasabbak lesznek. A SuJu is túlélte, már majdnem minden tag volt katona és mi történt? SEMMI. Csak annyi, hogy pár évig nem volt egységes a csapat, de hát ez mit változtat az egészen...legalább boldogabbak leszünk, ha újra minden taggal lesz egy comeback^^

Egyébként senki se aggódjon, a katonaság miatt egy csapat sem oszlott még fel, csak maximum volt egy kis hiátusuk:D

2018. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jimin-él és Jungkook-nál férfiasabb nem kell:D

persze a többi tag is ad magára de ők különösen ki vannak gyúrva:DDD

2018. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szerintem ha bevonulnak is, eggyütt fognak mivel télleg mire junkook kijövetele és jon bemenetele között hét év lenne akkor és utána már nem biztos hogy sikerülne ujra összeálniuk..


Szóval ARMYk reménykedjünk hogy eggyütt mennek. ( szegenyeknek legyen meg a barati tarsasag)

2019. nov. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hello mindenki! Igen, igen, tudom, hogy ez egy 2018-as kérdés, de szeretném megosztani a gondolataimat. Ha ARMY vagy, (márpedig ha igazán érdekel ez a kérdés, akkor az vagy) akkor már tudod, hogy a fiúk együtt vonulnak be. Volt egy ilyen opció is, hogy nem kell bevonulniuk, de azzal az ARMY is egyetért, hogy ez nem lenne fair a többi kpop bandával szemben. Az egyik válaszra pedig:

A BTS csak akkor fog elfelejtődni, ha azt az ARMY engedi. Tudjátok, ha valaki egyszer ARMY, vagy kpopper lesz, akkor valószínűleg az is marad, ha csak nem tesz valamit az adott banada, ami miatt ,,nemszerethetőek” lesznek. Mivel most a Bangtan-ról van szó, nem fogok felhozni más bandákat, csak őket. A srácok nem csinálnak erkölcstelen dolgokat. Ezért úgy érzem, hogy ha valaki egyszer ARMY, akkor az is marad. Ebből igazából csak azt akartam kihozni, hogy lehet, hogy a XXII.században nem fogják ismerni a BTS-t, de könyörgöm, az hol van még. Szerintem a srácok maradandót alkottak/alkotnak. Az összetartás, a dalszövegeik jelentése, és az ARMY felé nyújtott szeretetüj nem sok 21.századi előadóban van meg. Én nagyon örülök, hogy részese lehetek ennek a ,nem csak nemzetközi-hanem az egész világot behálózó családnak, amit ARMY-nak hívunk.

Köszönöm Bangtan, hogy megtanítottál arra, hogy szeressem magam.

Köszönöm Bangtan, hogy mindig számíthatok rád.

Köszönöm Bangtan az ARMY felé irányuló szeretetet.

Mindent köszönök Bangtan♥️

Ez most nagyon nyáasan hangzott, és egyszer kétszer be is könnyeztem mikor írtam, de ez az igazság, ez az én véleményem.

I purple you💜ㅠ

2020. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!