Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a hype MGK és Eminem...

Mi ez a hype MGK és Eminem között?

Figyelt kérdés
Mémekben nagyon felkapták de nem értem mit történt,valami vita volt köztünk,vagy mi? Elmagyaráznátok? :D

2018. szept. 17. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Mondhatni ott kezdődött hogy 2012-ben MGK kitweetelte , hogy látott egy képet Eminem lányáról aki akkor 16 éves volt és hogy "hot as fuck in the most respectful way coz Em is king"


Aztán márciusban kifikázta egy rap-ben a Rap God-ot Eminemtől


Aztán Augusztusba ugye jött a Kamikaze album Eminemtől amiben egy picit visszaszúrt "But next time you don’t gotta use Tech N9ne if you wanna come at me with a sub-machine gun

And I’m talking to you but you already know who the fuck you are, Kelly

I don’t use sublims and sure as fuck don’t sneak-diss"


Szeptemberben MGK-tól jött a szánalmas Rap Devil szám amiben elég egyértelműen fikázza Em-et

A többit meg látod a jelenlegi számokból


tl;dr MGK egy képmutató álszent kisgyerek ráadásul komolyan gondok vannak ha 22 éves fejjel izgatta őt a 15-16 éves lány lol, Soha nem lesz Eminem közelébe az a szánalom de ez csak az én véleményem

2018. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De sokan mondják , hogy megrendezett mert mind2 ugyanazzal a producerrel rendezte a "diss" számot. Igazából én leszarom mert ebből csak az jött , hogy megint kaptunk jó kis Eminem számokat amiből sose elég.
2018. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

De nem értem, ha MGK abban a posztban az előbb még elismerte hogy mekkora király,aztán meg nekiáll belekötni? WTF...kis sheggdugasz

2018. szept. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!