Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem tünnek Freddie...

Csak nekem tünnek Freddie Mercury szimpadon kivüli megnyilvánulásai nagyon primitívnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom más is így van-e vele,de az interjúiban kb úgy beszélt mintha megkérdeznél egy több füle van mint foga embert a Monika-showból.Alig bírt egy épkézláb mondatot kinyögni,minden második szava az,hogy ööö...,idétlenül röhögcsél.Néha atom bunkó dolgokat beszólt,azt hitte,hogy vicces,és röhögött rajta.Mint az a benyögés is,hogy megveszi a Parlamentet(szerintem kb IQ nulla és nem humoros megjegyzés).Én az életműve alapján azért nem egészen ezt a szintet várnám.Most futottam bele YouTube-on pár ilyen archív videóba és nagyjából sokkolt...

2018. nov. 13. 18:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocs véletlen volt nem ide szántam...
2018. nov. 13. 19:11
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

A zenei karrierje előtt azért csak-csak összehozott egy főiskolai diplomát grafikai tervezésből...

Az az archív felvétel még az 1987-es Live in Budapest című koncertfilmből származik, amit néhány éve kiadtak Hungarian Rhapsody címen is. Motorcsónakon megnézik a várost, és közben hülyéskednek. Nem ilyenkor szokás világmegváltó gondolatokat elhinteni. Ha ismered a Queen dalszövegeit és a zenéjük precíz összetettségét, akkor eléggé nyilvánvaló az alkotók profizmusa és intelligenciája (mind a négyen szereztek diplomát, mielőtt zenélni kezdtek).

2018. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizzos vagy te benne, hogy azokon a felvételeken egy 110%-osan tiszta, józan Freddie Mercuryt látsz? :D
2018. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én értem mire gondolsz, egyet is értek, mint ember nekem sem szimpatikus. De amúgy ezeknél be van rúgva. Viszont szerintem nem primitív, inkább olyan "hülyeségeken röhögcsélek" típusú.
2018. nov. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként a 2. meg felhozta, hogy nem volt józan: ez sokak szerint felmentő körülmény, szerintem inkább gáz, és ezen nem változtat, hogy a sztárok nagy része csinálja.
2018. nov. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor meg az a gáz,hogy be.baszva megy el egy interjúra,ez nem mentség.Mégha egyszer előfordul,üsse kő,de szinte minden interjún ezt a formát hozza,nem az a szitu,hogy van egy ilyen felvétel amivel ki van a net tapétázva...Amúgy a többi Queen tag tudott normálisan megnyilvánulni ilyen szitukban.
2018. nov. 26. 13:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ház figyelj, ez van, vagy elfogadod így, vagy nem nézel interjúkat. Ez volt ő. Egyébként nem volt rossz ember, rengeteg hírességet fel lehet hozni hasonló "hibákkal", azok nélkül is. Lehet ezen rugózni, és rágódni, vagy lehet szimplán csak élvezni azt, amit alkottak.
2018. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
*hát
2018. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Freddie állítólag egy nagyon visszahuzodo, érzékeny, emocionális ember volt es teljesen mint amit nyilvánosan előadott. Szándékosan tette ezt tobbek között a Great pretender (nagy tettető) száma is erről szól. Nem egy interjúban elmondta, hogy ez egy maszk, egy szerep. Valójában interjúkat sem szeretett adni es ezt nem is rejette veka alá, ha valaki szerinte ostoba kérdést tett fel el is mondta ott helyben. Ő ezeket nem vette komolyan, az egész élet számára elmondasa szerint arról szólt, hogy dolgozzon amit élvez azt csinálja mindig es amíg lehet. Tulajdonképpen azt csinal mindenkivel amit akar. Ez arrogáns viselkedésnek tűnik, de ugyanakkor pl mikor a tavaszi szél vizet áraszt dalt előadta,1986-ban Magyarországon, az egy kedves gesztus volt tőle. A színpadon mindig 110%-ot hozott akar ivott akár nem. Egyébként pedig miért is kellett volna rocksztarkent úgy viselkednie mint egy szent?! A Parlamentes beszolasnal is poenkodott, szerintem egymást es magukat szorakoztattak ilyenkor.
2018. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Azért mondta, hogy megveszi a Parlamentet, mert volt annyi pénze. Ez nem IQ hiányában történő kijelentés, hanem spekuláció, ami félig vicc is persze a részéről.
2018. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!