Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem tünnek Freddie...

Csak nekem tünnek Freddie Mercury szimpadon kivüli megnyilvánulásai nagyon primitívnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom más is így van-e vele,de az interjúiban kb úgy beszélt mintha megkérdeznél egy több füle van mint foga embert a Monika-showból.Alig bírt egy épkézláb mondatot kinyögni,minden második szava az,hogy ööö...,idétlenül röhögcsél.Néha atom bunkó dolgokat beszólt,azt hitte,hogy vicces,és röhögött rajta.Mint az a benyögés is,hogy megveszi a Parlamentet(szerintem kb IQ nulla és nem humoros megjegyzés).Én az életműve alapján azért nem egészen ezt a szintet várnám.Most futottam bele YouTube-on pár ilyen archív videóba és nagyjából sokkolt...

2018. nov. 13. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy bunkó vicc.
2018. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Freddie nem egy mai popsztár volt, mint Taylor Swift...

Ugyan valóban tetette magát sokszor, ahogyan valaki azt írta már, de nem azért hogy mindenkinek szimpi legyen, minden áron. Ő neki ez nem volt fontos...

Ő a zenéje miatt volt elsősorban sztár. Nem dolgozott egy 50 fős stáb azon, hogy mikor mit mondjon, miket vehet fel, stb.


Ozzynak nem akarod felhozni a drogot, a prostikat, egyebet?

2019. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem én tettem fel a kérdést, de én sosem tartottam felmentő körülménynek ezt a szex, drogok, rock'n'roll dolgot, sőt gáznak tartom. Nem attól menő, hogy rocksztár, hanem annak ellenére,mondom ezt úgy, hogy szeretem Queent,az egész családom szereti, és nagy rockrajongó vagyok. Sok rocksztrár nem tud viselkedni, igen, pl. Ozzy sem. A rockszakma tele van bunkó parasztokkal (meg udvarias, normális emberekkel is). Ez van. Ez nem változtat a zenéjük minőségén és a tehetségükön. John Lennon, Picasso, Molnár Ferenc, Charles Dickens, Ady Endre mind nagyon antipatikusak életük egy-egy szakaszában vagy akár az egészben, de ettől még elismerem a tehetségüket.
2019. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
És ki a franc hozza fel Taylor Swiftet? Régen is tudni kellett viselkedni.
2019. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

De az kettő különböző dolog, hogy valaki tud viselkedni, vagy a nagy nyílvánosság előtt játsza az agyát, hogy Ő milyen rendes, milyen normális, amiben 50 marketinges segíti...

Freddie lényegében egy valódi ember volt annak ellenére, hogy sztár volt és ez többet ér mintha valaki "normális".

2019. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!