Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is meleg gyanús...

Szerintetek is meleg gyanús Shawn Mendes?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, én akkor is szeretném ha kommunista lenne :)) csak érdekel, hogy mit gondoltok. Eléggé divatos ma az ilyen tinisztárokat melegnek tekinteni, JB-t ma is b**izzák rendesen(pedig lassan felesége lesz, bár tudom ez sem garancia). De én úgy gondolom, hogy Justin pl nem az. Gyerekkorában sem tűnt annak, jó a karrierje kezdetén eléggé nőiesnek hatott a hangja, de akkor kezdett mutálni, az is meglepő, hogy egyáltalán énekelni tudott. Na meg ilyesmik alapján nem lehet szexuális orientációra következtetni. De Shawnnal más a helyzet. Rengeteg interjúban mesél arról, hogy nem volt még szerelmes, folyton nyilatkozik arról, hogy ő bizony hetero, mintha megpróbálná (önmagának is) bizonygatni. Ráadásul néha a gesztusain, mimikáján is mintha érzékeltetné, hogy ő bizony nem is lányt keres. Meg ugye a másik az, hogy ha tényleg meleg, vagy esetleg biszexuális akkor sem vállalhatja fel. Jelenleg tombol a karrierje, a tinibálvány akiért millió kislány picsog és arról álmodik, hogy majd egyszer Shawn húz gyűrűt az ujjára nem biztos, hogy értékelné ha kiderülne szeretett énekese egy sráccal kamatyol a backstageben...:)) úgyértem, hogy sok más híresség is volt aki sokáig titkolta, vagy csak nem beszélt, sőt még házasodott is az ellenkező nemmel, majd kiötlötte, hogy bocsi de meleg vagyok. És elég nagy sztárok(pl Kristen Stewart, Ricky Martin,stb.) Érdekelne mit gondoltok, beszélgessünk egy jót. :) Azok véleményét várom akik azt kulturált módon tudják velünk megosztani. :)
2018. dec. 29. 00:31
1 2 3
 1/24 Nili0 válasza:
100%

Én személy szerint imádom Shawnt (mendesarmy forevef) de neked igazad van. Lelkes rajongóként utánanéztem azoknak a dolgoknak amiket szeret, vagy szeretne egy másik emberben és olyanok vannak benne, hogy nem egyszer fordult már meg nekem is ez a fejemben. Múltkor pl. volt az a “nyelvbotlása” (barátot mondott barátnő helyett) azután pedig Insta storyban, interjúkban js kijelentette, hogy ő nem meleg. Ahogy írtad magára akarja kényszeríteni ezt a “heteró vagyok, nem meleg” címkét ami 95%-ban nem igaz. Túl gyanús ahhoz.

Meg aztán ott vannak a lány barátai pl.: Camilla Cabello, Taylor Swift stb... Őszintén nincs túl sok olyan fiú sztár, akinek ennyi lány barátja lenne.

Ha meg homoszexuális, akkor úgy ahogy mondtad nem mondhatná el, mert rengeteg ember szívét törné össze.

2018. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök a kommentednek Nili0. :) Köszönöm, hogy ilyen értelmes véleményt osztottál meg.

Én is így vagyok, hogy imádom őt, bármi is történjen, sőt én örülnék a legjobban, ha ez nyilvánosan megerősített lenne. xD Ezzel a lánybarát dologgal teljesen egyetértek, nagyon bensőséges a kapcsolatuk (legalábbis amit nekünk mutatnak), ilyen azért tényleg nem igazán van. Meg amúgy tényleg úton útfélen megerősíti, hogy hetero, és jól tudva, hogy eléggé kereszttűzben van a szexualitásának a kérdése mégis megengedi, hogy Taylor kisminkelje és meg is osztják... Amúgy azt mondta, hogy ő kezeli az instáját nem pedig a menedzsmentje, szóval ez is fura kicsit. Például az ilyen arcmaszkos sztorik is csak még gyanúsabbá teszik, jó tudom, hogy az igényességtől nem lesz meleg valaki, de akkor is... sokszor azt érzem mintha így tudja, hogy titkolnia kell, de mégis tudattalanul közvetíteni próbálja.

Eléggé ellentmondásos ez az egész. 20 éves és még sosem volt szerelmes, sőt még barátnője sem volt. Volt egy ilyen feladatos viedója is ahol egy szerkesztőség emberkéit kellett homlokon puszilnia és a srácokat is simán megpuszilta, ennek kapcsán meg ott a Late Late Show. James (zki bárcsak örökbe fogadna, mert amúgy Ellennel együtt császárok) frankón elbeszélgetett vele arról, hogy mennyi pénzt adnának JB alsógatyáiért. Már bocsánat, de miiii? Ezzel megint csak maga alatt vágja a fát, mert bár mindig hülyeség folyik le a Carpool Karaokeban, mégis miért pont Shawnnal beszélgettek erről? Meg a riff-offban is olyan furák voltak Shawn gesztusai.


Na jó azt hiszem ez érthetetlen lett, mert eléggé csapongtam, de a lényeg, hogy nagyon sok apró jel van, amit nevezhetünk belemagyarázásnak vagy képzelgésnek, viszont ezek olyan dolgok amik szerintem mégsem lehetnek véletlenek.


Legyen bárhogyan is a lényeg, hogy boldog legyen és ellásson minket csodás muzsikával :D Azért kíváncsi leszek, hogy mondjuk 10 év múlva mit írnak majd róla wikipédián a magánélet rovatba :D

2018. dec. 30. 14:00
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nos,ha a barátnőm ez meghallaná, már nem rajongana érte annyira. De ezt még biztos nem tudja.
2018. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nili0 Melyik interjúban szólta el magát Shawn, hogy barát?
2018. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt már barátnője és a Rolling Stonos interjúba elmondta hogy úgy érzi folyton bizonyítania kell hogy nem meleg és hogy akar már egy barátnőt hogy tényleg alhiggyék de hozzátette hogy ezt az oldalát utálja hogy meg akar felelni.

Szerintem nem meleg mert már több lánnyal is volt Justin feleségével is csak az nem volt kimondva de elég egyértelmű volt bár szerintem Hailey vagy ki csak arra ment hogy még népszerűbb legyen

2018. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kerdezo!

Koszonom, hogy felvetetted ezt a temat! En is imadom Shawnt, hihetetlenul, viszont ahogy ti is mondtatok, ha kiderulne,hogy meleg, nem valtozna semmi. Oke, lehet osszetorne bennem valami, de ugyanugy szeretnem. Viszont ez a tema engem is nagyon izgat, es nagyon kivancsi vagyok mas velemenyekre is, ugyhogy tenyleg koszonom mind a kerdes feltevest, mind a valaszt Nili0-nak.

En annyiban tudnek hozzatenni (a ti eszreveteleiteken kivul), hogy en nem tudnam megmondani hogy meleg-e vagy hetero, de nekem a furcsak a tetovalasai. Peldaul a fecske es a lightbulb (amin viragok vannak) tetkoi. Lehet hulyeseg amit mondok, meg lehet tenyleg csak a jelentesuk miatt varatta magara, de azert egy fiunak ilyen tetkovalasok, szerintem furi. Illetve a Shawn Mendes albumjanak ez a rengeteg virag motivum. En ezt is furanak talalom.

Viszont ha a masik oldalat nezzuk a dolognak, es tenyleg hetero, akkor viszont en azt mondom, hogy azert bizonygatja ennyire, mert azt gondolja, hogy ot evvel le akarjak jaratni, mert esetleg vannak olyanok, akik ugye elitelik a melegseget, ezaltal ot is. Es az is lehet hogy ezt cikinek erzi.

Szoval en nem tudok 100%os biztosat mondani, viszont ez tenyleg nagyon jo tema, es nagyon erdekel hogy masok hogy latjak es miket vesznek eszre, ugyhogy varom a tobbi kommentet es tenyleg koszi!

2018. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Elozzo vagyok, #5-nek is koszi a valaszt😊

Illetve en meg azt gondolom, hogy HA tenyleg nem volt meg baratnoje es nem volt meg szerelmes, az meg nem feltetlenul jelenti azt hogy meleg, mert ha belegondolsz, nem lenne ideje se szerelmesnek lenni, se baratnozni ilyen elet mellett. De ez csak az en velemenyem.

Illetve van hasonlo koru fiu ismerosom, neki se volt meg baratnoje, pedig teljesen straight. Es nem ilyen kis otthonulos, maganakvalo. Szoval szerintem ez meg nem feltetlenul jelenti azt.

2018. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőjével azért szakított hogy a karrierjére tudjon koncentrálni.

5 voltam

2018. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nahát. Ez érdekes. Pedig azt nyikatkozta, hogy még sosem volt szerelmes korábban. Hol láttad ezt a szakítás dolgot?
2018. dec. 31. 16:00
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem pont az fura, hogy semmi infó arról, hogy tényleg volt valakivel valaha. A Hailey dolog is csak spekuláció nem? :)
2018. dec. 31. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!