Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bts jungkook és gfriend eunha...

Bts jungkook és gfriend eunha lehet hogy igazak a shippek és tényleg eggyüt vannak?

Figyelt kérdés

A bts szeretem a gfriendet meg csak futólag ismerem annyira nem vagyok értük oda (mármint jók de van 6 másik ugyan olyan lány csoport) de rengeteg olyan video van ami nem csak elfogultságot mutat

Szinte mindig ugyan ugy vagy hasonlóan öltözködnek, egyforma-hasonló ékszereket kiegészítőket hordanak, a selfik is megegyeznek sok esetben, az egyik video klipjük is erre utal amiben eunha mellet egy világító kékes-lila pillangó repül mig jungkooknak be borítják az arcát

Ott van még az is hogy ugyan azon a napon jungkookot látták az utcán este egyedül eunha pedig egy barátjával ment el egy étterembe szintén egyedül és este

+ volt egy video valaki megkérdezte jungkooktol higy igaz higy randiznak lényegeben jungkook nem mondot igen de nemet sem szoval szépen elterelte a témát hogy nem tudja miért shippelik ennyire az emberek őket de persze elröhögte magát utána meg V is nézte meg ő is nevetett


És tudom jungkookot rengeteg másik lannyal shippelik de eunha és kooky-nál nagyon sok erre utaló jel van!

+ a 2 stúdió apa-fia kapcsolatba van


Mondjuk én nem utalnám meg mert párkapcsolatba lenne csak akkor ne ilyen vagy igen vagy nem utalásokat nyomjanak az arcukba hanem vállalják fék nyíltan szerintem sokan örülnének neki amennyi video fent van! :D


(De mondjuk ezeket a shippeket nem szeretem mert nagyon kínos lehet ez nekik ha meg véletlen mással jönnek össze tuti hogy vesztenek elfogult hamis rajongókat (de attól még fizetnek...))



2019. jan. 2. 11:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah igen meg jungkook elég sokat bámulja meg ő is 1-2x meg nézi de lehet hogy csak a kínos shippek miatt (vagy mert igazak)
2019. jan. 2. 11:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem de aztan ki tudja. BTSnek a szerződésük miatt ha jol tudom nem lehet barátnőjük. Ruhak és ékszerek alapjan meg nem lehet azt mondani h jarnak. Konkretan utalom az olyat h úristen vkin volt csíkos polo es vki mason is az volt biztos h együtt vannak. Mostanaban sok a tömegruha ezert ez elkerülhetetlen. Nem szolva arrol h ez alapjan kb a kpop idolok felèvel jarhatna.


Mindketten Szöulban élnek persze h el fognak menni ugyanazon az utcan egyszer ketszer ebbe nem kell annyi mindent bemagyarazni.


A videóról meg annyit h JK biztos kínosan érezte magát ráadásul a maganéletébről kérdezgettèk és ahoz semmi közük.

2019. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ igen semmi közük ha nem kpop lenne... itt bizonyos rajongok sőt a többségük ki követelik maguknak hogy ilyen dolgokat is meg tudjanak az idolokrol hogy meg milyen fogkrémet is használ

És igen persze pár ruha darabtól ékszertől nem fognak járni de azt tudom hogy sem a bts nek sem a gfriend nek nincs megtiltva a randi (persze ez lehet hazugság is hogy ezzel is a stúdió imponáljon az újoncoknak)


[link]

[link] (Mondjuk ez már kicsit gyanús)

2019. jan. 3. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem járnak. Pont most nemrég láttam egy cikket,ahol elmondták hogy a sok munka mellett nincs idejük párkapcsolatra, és nem is igazán akarnak jelenleg.
2019. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint ők mondtak ezt?
2019. jan. 5. 13:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg be linkelnéd nekem?
2019. jan. 5. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom,de ha együtt is lennének én örülnék neki.Viszont ahogy az előttem lévő válaszoló is írta nem volna idejük párkapcsolatra (ezt már többször is elmondták).


Nem tudhatjuk biztosan.Én nem vagyok shipper,utálom Őket fiúkkal-lányokkal "párosítgatni" egyetlen egy ship volt ami nekem tetszett,méghozzá Taennie (Tae+Jennie) de ennek semmi valóságalapja nem volt,csak szerintem cukik lettek volna együtt,de persze már elúszott az egész mióta kiderült,hogy Kai és Jennie járnak.


Visszatérve a lényegre.Betudnád linkelni azt a videót,ahol megkérdezik Jugkook-ot ezzel kapcsolatban ?

Még nem láttam és most felkeltette az érdeklődésem. :D

2019. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jungkook* bocsi nem jól írtam. :D
2019. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!