Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bts jungkook és gfriend eunha...

Bts jungkook és gfriend eunha lehet hogy igazak a shippek és tényleg eggyüt vannak?

Figyelt kérdés

A bts szeretem a gfriendet meg csak futólag ismerem annyira nem vagyok értük oda (mármint jók de van 6 másik ugyan olyan lány csoport) de rengeteg olyan video van ami nem csak elfogultságot mutat


Szinte mindig ugyan ugy vagy hasonlóan öltözködnek, egyforma-hasonló ékszereket kiegészítőket hordanak, a selfik is megegyeznek sok esetben, az egyik video klipjük is erre utal amiben eunha mellet egy világító kékes-lila pillangó repül mig jungkooknak be borítják az arcát


Ott van még az is hogy ugyan azon a napon jungkookot látták az utcán este egyedül eunha pedig egy barátjával ment el egy étterembe szintén egyedül és este


+ volt egy video valaki megkérdezte jungkooktol higy igaz higy randiznak lényegeben jungkook nem mondot igen de nemet sem szoval szépen elterelte a témát hogy nem tudja miért shippelik ennyire az emberek őket de persze elröhögte magát utána meg V is nézte meg ő is nevetett



És tudom jungkookot rengeteg másik lannyal shippelik de eunha és kooky-nál nagyon sok erre utaló jel van!


+ a 2 stúdió apa-fia kapcsolatba van



Mondjuk én nem utalnám meg mert párkapcsolatba lenne csak akkor ne ilyen vagy igen vagy nem utalásokat nyomjanak az arcukba hanem vállalják fék nyíltan szerintem sokan örülnének neki amennyi video fent van! :D



(De mondjuk ezeket a shippeket nem szeretem mert nagyon kínos lehet ez nekik ha meg véletlen mással jönnek össze tuti hogy vesztenek elfogult hamis rajongókat (de attól még fizetnek...))


Jah igen meg jungkook elég sokat bámulja meg ő is 1-2x meg nézi de lehet hogy csak a kínos shippek miatt (vagy mert igazak)



2019. jan. 3. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretik a rajongók össze shippelni az idolokat. Nincs olyan Idol akit már legalább 5 emberrel ne shippelték volna össze. Sok hamis pletyka kering és photoshoppolni is nagyon szeretnek. Egyikük sem erősítette meg hogy együtt lennének. Múltkor Jimint és Sugát megkérdezték ilyen témában. Azt válaszolták hogy egyikőjüknek sincs barátnője. Suga azt nyilatkozta hogy időjük sem lenne rá. Jimin meg azt mondta hogy ha lenne is barátnőjük, csak akkor, ha már nem lesznek idolok. Mert így nem lenne normális a kapcsolat.


A legujjabb páros: Hyuna & Pentagon~ E'Dawn

Blackpink~ Jennie & Exo~ Kai


És biztosíthatlak hogy ezek nem csak össze shippelések. Ők is kijelentették kapcsolatukat.

2019. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

most néztem találtam egy olyan lapot ahol megemlittik hogy az egyik blackpink rajongó (nyilván srác...) össze örte a lemezüket és lefényképezte majd feltöltötte :DDD na ez már szánalmas...

[link]

2019. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és hyunaék meg feloszlottak tudtommal mert sok negativ kommmmentetttt kaptak
2019. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

váó kai és jennieről nem tudtam igaz nem friss a dolog

de ezen is (shipp video...) sok olyan dolog van hasonló mozdulatok, ruhák, és tárgyak amikkel fényképezkednek


https://www.youtube.com/watch?v=_2UcRm_pbWQ


szóval itt is azt tudom mondani hogy (nem vagyok shippelős sőt nagyon utálom) hogy meglehet rá az esély de ha még is igaz lenne akkor jób lenne szerintem ha minél előbb feltárnák ahogy néztem most jenniet és kait a legtöbb fan támogatja igaz attol még vesztenek rajongokat :D sokat

2019. jan. 6. 17:50
 5/10 A kérdező kommentje:
friss a dolog************
2019. jan. 6. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyira kellemetlen, hogy a rajongók azt is tudni akarják az idolokról, hogy milyen színűt nyomnak ki a wc-n magukból. Az ő dolguk. Ha bejelentik bejelentik, ha nem meg nem.
2019. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy részből azert tettem ki ezt a kérdést mert mindenhol ezt lehet látni 1000-el :D és igen persze más lányokkal is (olyan mint ha a szulejmánt nézné az ember... :D) de persze vannak itt olyan furcsa dolgok amik más lányokkal nem volt de persze ez nem azt jelenti! De ugy gondolom és ez végre haladás hogy a rajongok többsége már jóval elfogadod mint anno jó pár éve be látták ők is hogy az idolok mennyit szenvednek de persze vannak még bőven fanatikusok
2019. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a nyugati fanokon látszik, hogy egyre megértőbbek. A koreaiak már más tészták. A többség nem nagyon elfogadó ebben a témában.
2019. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hyuna és E'Dawn nem mentek szét. Még mindig együtt vannak. Sőt mind2en a Cube entertainmentnél voltak de hyunát kitették és E'Dawn meg elment és otthagyta a Pentagont. A napokban tett ki Hyuna pár képet instagrammra ami E'Dawnnal van.
2019. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SZULEJMÁN XDDD ezen jóízűt nevettem köszi :')
2019. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!