Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok a Starityről?...

Ti mit gondoltok a Starityről? Szerintetek is negatív irányba változott? Szívesen olvassátok/használjátok még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kiváncsi, hogy csak én látom így vagy szerintetek is romlott az oldal minősége? Ti mit vettetek észre miben másabb?

(Neme és kort is írjatok ha lehet)



2019. márc. 8. 10:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2019. márc. 8. 10:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Szivesen, de miert toroltek?:)
2019. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben viszonylag sokat voltam az oldalon, be is voltam (vagyok?) regisztrálva is. És volt, hogy kommentelgettem cikkek alá is. Ez olyan 4-5 éve lehetett.

Mostmár fel sem nézek.

Egyrészt a ma felkapott "sztárok" hidegen hagynak és nem is akarom ismerni őket, másrészt meg minden sz.rról olyan cikkeket hoznak le, mintha valami világot megváltó jelentőségű lenne a dolog. A legtöbb cikk csak a felszínes, magát mutogató emberekről szól, régebben azért voltak érdemi dolgok is az oldalon, sokkal több.

Ha pedig valami élettani, életviteli cikket raknak fel, az is csak klisé, 3-4 másik oldalról összeollózott valami, ráadásul tele van teljesen értelmetlen, haszontalan, hétköznapi szituációban abszolút nem használható "tanácsokkal".

Régebben egészen jó kis oldal volt. Ötöd ennyi shitposzttal és bullshittel, persze kevesebb volt a cikk is. Ma már kb ilyen riposzt meg velvet oldal keveréke, a cikkek nagyrésze is olyan, amit egy másik hasonló oldalon ugyanúgy megtalálsz és tartalmában is ugyanazt tartalmazza.

2019. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok

Lemaradt: most 23L vagyok.

2019. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Wow! Nagyon köszi a tartalmas válaszod! Teljesen egyetértek!
2019. márc. 8. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alapötlet nem lenne rossz, de egyrészt borzasztó sok értéktelen "celebet" reklámoznak feleslegesen, akik undorítóak, felszínesek és a szó szoros értelmében semmit nem tettek le az asztalra, másrészt meg a cikkek tartalma, minősége, helyesírása csapnivaló.

Alapvetően jó lenne egy olyan oldal ahol a tényleges sztárokat (rockzenészeket, Oscar-díjas színészeket, olimpiai bajnok sportolókat stb.) gyűjtik össze mindenféle érdekes infóval, de az ilyen Kájlijenner meg Pumbedgabó meg Kisgrófó szintű emberkékre nem igazán tudok kíváncsi lenni, szóval inkább kerülöm az oldalt, mert az aljanépség van rajta nyomva, a tényleges sztárok meg valahol az 5000. helyen elfeledve hátul.

2019. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Teljesen igazad van.
2019. márc. 8. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit késve, de válaszolok én is, próbálom azért rövidre fogni.

Vagy 6 éve regisztráltam oda, szerintem akkor élte az oldal a fénykorának végét. De még jó cikkek voltak, érdekesek, több ember "tollából" és nem csak a JB féle sztárkákról szóltak. De, ami most megy... van kb 8 sztár, akiről sülve-főve jönnek a cikkek, minden egyes lélegzetvételükről, a többi meg le van ejtve. A cikknek nevezett szösszenet, meg igazából kb 6 sor, az is tömve másik cikkek linkjeivel, tartalma nulla, helyesírási hibákkal tele. Egyszerűen igénytelen... nekem több cikkem tűnt el az éterben, pedig több órát öltem bele mindegyikbe.

Az oldal csordultig van reklámmal, értem én, hogy kell egy-kettő, de hogy a fél képernyő tele legyen..?

A cikkek minőségét írtam az előbb, de ez kimaradt: hihetetlen félrefordítások/ túlzott magyarosítás és pletykalapok fordítása, aminek 0 a valóságalapja. Külföldi cikkeket fordítgatnak le és néha még a forrásmegjelölés is lemarad... Régen sokkal, de sokkal igényesebb volt, nem is csoda, hogy kong már az oldal az ürességtől... de sajnálom, mert egykor nagyon szerettem, több nagyon aranyos embert ismertem meg ott, akivel a mai napig tartom a kapcsolatot, de elkeserítő látni, hogy mi lett az oldallal..

De egyetértek az előttem írókkal: az ötlet nagyon jó és valamilyen szinten a megvalósítás is, csak tényleg lehetnének rendesebbek a moderátorok és hagyhatnák, hogy fejlődjön és rugalmasabb legyen az oldal.. (cikk írás és sztárok hozzáadása esetén)

Viszont, hogy jóval zárjak: a fóruma egész jó hely, sok dologról lehet beszélni és van pár kifejezetten érdekes is, amit jó olvasni.

Kicsit elnyújtottam, elnézést :c

19/L

2020. máj. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Sajnos teljesen igazad van.
2020. máj. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!